Неймовірна історія кохання

420

27.11.2015

Лариса і Ян Мерфі, які нині є чоловіком і дружиною, познайомилися в 2005-му році. Тоді молоді люди разом вчилися в коледжі. Через 10 місяців після доленосної зустрічі хлопець потрапив в жахливе ДТП. Він вижив, але на все життя залишився «овочем». Через черепно-мозкової травми Ян не може говорити, самостійно їсти, ходити і справляти малу нужду. Однак Лариса не відреклася від своєї любові. Вона переїхала до Яну і початку доглядати за ним. Незабаром пара зіграла весілля.

В ім’я любові

Це фото було зроблено в 2005-му році. Так хлопець виглядав до фатальної аварії.

Після події повноцінне життя Яна можна було вважати закінченою, проте любов внесла свої корективи. Лариса навіть не засумнівалася в тому, що вона залишиться з коханим назавжди.

Підготовка до весілля йшла розміреними темпами, але Ларисі довелося зустрітися лицем до лиця з ще одним страшним горем у своїй долі – її батька виявили рак мозку, і чоловік почав стрімко «згоряти». Підготовку до весілля довелося прискорити, а дату одруження поміняти, але батько дівчини все ж не дожив до весілля Лариси і Яна.

Під час церемонії наречена сиділа на стільці біля коханого. У той знаменний день пара була оточена близькими людьми і друзями.

Жертви

Заради коханого Ларисі довелося пожертвувати щастям материнства (Ян після аварії став безплідним).

Крім того, дівчина змушена була взяти на себе роль глави сім’ї, адже її чоловік є недієздатним.