Навіщо літні жінки їдуть до Кенії?

528

09.06.2017

Кенія – це країна, в якій популярний секс-туризм. Літні матеріально забезпечені дами приїжджають сюди, знаходять собі молодих хлопців і платять їм за супровід і послуги інтимного характеру. Чоловіки із задоволенням погоджуються на таке, адже вони проживають у бідній африканській країні і мріють будь-яким способом поліпшити своє фінансове становище.

«Романтичний туризм»

У 2009-му році Софі Амали Клугарт разом з представниками некомерційної організації ActionAid вирушила у Момбаса, столиці Кенії, з метою вивчення та висвітлення в мас-медіа проблему бідності в країні.

Одного разу Клугарт опинилася на місцевому пляжі і побачила щось незвичайне: літні дами з Європи відверто фліртують з місцевими молодими чоловіками. Жінка наважилася поспілкуватися з однієї з туристок, і та розповіла їй, що чимало одиноких європейських дам приїжджає в Кенії заради відносин з темношкірими хлопцями (це так званий секс-туризм). Молоді кенійці готові любити своїх літніх і зовні непривабливі подруг за гроші, дорогі подарунки і просто безкоштовні походи в ресторани.

Готелі кенійської столиці повністю заселені європейськими чоловіками і жінками солідного віку. Практично всі ці люди відправляються в Кенії за сексуальними задоволеннями.

Персонал готелів знає про те, що постояльці мають романтичні стосунки з молодими жителями країни.

Шанувальниці молодих кенійців

Цю жінку звуть Луїза. Одна живе в Кенії з 1997-го року.

Жінка працювала тут гідом. Їй довелося побачити дуже багато європейських дам, які платили молодим хлопцям гроші за ілюзію кохання і секс. Луїза пообіцяла собі, що ніколи не стане вести себе так, як ці жінки, однак через деякий час, вона все ж завела роман з кенійцем. Француженка незабаром завагітніла і повернулася з бойфрендом в свою рідну країну.

Після народження сина Луїза дізналася, що коханець регулярно зраджує їй, тому кинула його. Заради сина Джошуа жінка повернулася в Кенії, так як хотіла, щоб її дитина росла в рідній країні.

Більшість прихильниць секс-туризму приїжджає з Великобританії, Німеччини, Франції та Швейцарії. Як правило, це самотні, але заможні дами, які можуть купити що-завгодно, навіть любов молодих і привабливих чоловіків.

Одна дама з Німеччини приїжджає в Кенії двічі на рік. Тут її чекає один і той же чоловік. По приїзду німкеня дає кавалеру велику суму грошей, щоб той за все платив, поки вона насолоджується 3-тижневим відпочинком. Їдучи з Кенії, шанувальниця романтичного туризму не забуває залишити своєму бойфренду гроші.

Багато кенійці, які вступають у відносини зі зрілими дамами, сподіваються поїхати в ними в Європу.

І справа тут не в любові, а у вигоді. Але іноді такі романи переростають у серйозні, щирі стосунки. А ось деякі жінки настільки прив’язуються до своїх купленим обранцям, що розставання або зради стають для них справжньою трагедією.

На щастя, більшість авантюристок розуміє, що кенійським хлопцям від них потрібні тільки гроші, тому жінки не приймають близько до серця такі зв’язки і отримують від них максимум задоволення. Приміром, одна дама, яку зустріла місіс Клугарт, працює в сфері готельно-ресторанного бізнесу однієї з європейських країн. 20 років тому жінка овдовіла (її чоловік помер від раку) і після пережитого горя не бажає заводити серйозні стосунки. Героїні історії потрібен всього лише молодий друг, який зможе скрасити її самотність.

Софіє Клугарт вдалося з’ясувати, що секс-туризм популярний не тільки в Кенії, але й інших південних країнах, наприклад, у тих, які знаходяться в Карибському басейні.