Найволохатіша родина

525

14.05.2018

Саме волохата сім’я людей нині проживає в Мексиці. Всі 30 чоловік з сімейства Асевес мають вроджених гіпертрихоз. Можна сказати, що героям історії дуже пощастило, адже народись вони декількома століттями раніше, їх сприймали як напівтварин або перевертнів.

Найзнаменитіший

Від надмірної рослинності на обличчі і тілі в сім’ї Асевес страждають не тільки представники сильної статі, але і дами. Правда у дам волоски, що покривають переважно особа, більш світлі і тонкі, ніж у чоловіків.

Хесус Асевес є самим волохатим вихідцем із знаменитої мексиканської сім’ї. Вважається, що захворювання передалося йому від прабабусі. Один час Хесус виступав у цирку і носив прізвисько «Людина-вовк». У 2010 році чоловік удостоївся титулу самого волохатого людини на Землі. Нині Хесус працює на телебаченні. У чоловіка є сім’я: дружина і 2 дочки. Дівчатка також страждають від гіпертрихозу, тому змушені мало не щодня голити обличчя.

Сім’я Хесуса проживає у невеликому мексиканському містечку під назвою Лорето. Людям з неординарною зовнішністю доводиться несолодко: городяни їх не тільки уникають, але і ображають. Деякі жорстокі люди навіть вбивають домашніх тварин, що належать незвичайної сім’ї.

Інші члени сім’ї

Сестра Хесуса на ім’я Лілі також має це рідкісне захворювання. Однак недуга не завадив жінці вдало вийти заміж і обзавестися спадкоємцем. Нині Лілі працює у столичній поліції. Двоюрідний брат «Людини-вовка» Ларрі також народився на світ з гипертрихозом.

Маленькі сини чоловіки вже мають густу рослинність на обличчях і тілах.