Найпривабливіші чоловіки ефіопського племені боді

548

09.06.2017

Багато жителів цивілізованих країн світу величезну увагу приділяють красу свого тіла. Люди готові сидіти на дієтах, ходити в тренажерний зал, і все це заради набуття стрункості і підтягнутості. Дивно, що в деяких країнах світу повнота вважається ознакою сили, здоров’я і фізичної привабливості. Приміром, ефіопські чоловіки, які відносяться до племені боді, працюють над нарощуванням обсягу власного живота, адже якщо їм вдасться це зробити, вони стануть справжніми авторитетами серед одноплемінників.

Кель, або змагання серед товстунів

Эфиопцы настільки шанують чоловічу повноту, що навіть придумали «свято товстунів» (кель). Захід організовується в середині літа, і триває вона до 2-х днів. У змаганні можуть брати участь виключно молоді і неодружені чоловіки. Підготовка до змагання починається за кілька місяців до заходу. Конкурсант перестає займатися фізичною працею і практично не виходить з дому. В цей же час він працює над збільшенням маси тіла: постійно п’є жирне коров’яче молоко і навіть коров’ячу кров. Іншу пишу вживати не можна.

Чоловіки, які беруть участь у святі, розмальовують свої тіла, прикрашають голови пов’язками з пір’я і черепашок, а груди – намистом. Головне достоїнство, величезний живіт, підкреслюється поясом з мотузок.

Чоловіки гордо демонструють свій зайву вагу. Найтовстіший чоловік і стає переможцем (рішення про дарування титулу приймають старійшини). Титулований товстун стає главою племені. Крім того, чоловік з величезним животом сприймається як завидний наречений, адже всі дівчата з племені боді мріють вийти заміж за товстуна.

Багатоженці

Серед представників племені боді поширене багатоженство. Чим більше у чоловіка дружин, тим більше у нього дітей. Саме плем’я складається з 15 кланів, якими керують старші. Боді вірять у те, що неживі предмети і явища наділені духом. Також ці люди живуть у повній гармонії з силами природи. Боді звикли працювати до полудня, коли немає сильної спеки. Під вечір трудова діяльність відновлюється.

Мода

Жінки з племені боді звикли прикрашати своє тіло шрамами.

Вважається, що чим більше їх на шкірі, тим приємніше вона на дотик.

Шрами робляться будь-якими гострими предметами: тонкими паличками, ножами, голками. Деякі представниці племені не бажають поранити себе, тому воліють прикрашати своє тіло малюнками. Зазвичай вони наносяться під час проведення народних свят. Модні нині афрокосички пішли від эфиопцев. Дівчата-боді скручують свої волосся в численні тонкі спіральки. В якості фіксуючих зачіску коштів використовують жир і перетерту глину. Також представниці боді небайдужі до яскравим аксесуарам: сережках і ожерельям. При цьому робляться такі прикраси з підручних матеріалів (дрібних каменів, пластикових пляшок та іншого).

Цивілізація наступає

З давніх часів боді займаються скотарством. Головним тваринам для племені є корова. Власник великої кількості корів вважається багатою людиною. Відносно недавно боді почали займатися землеробством.

Нині плем’я складається з 7-ми тисяч людей. Люди живуть біля пасовищ. Нещодавно життям боді зацікавився уряд Ефіопії. Воно починає роботи з будівництва дамб та електростанцій на території, де облаштували плем’я. Все це робиться для того, щоб боді долучилися до цивілізації. Величезні площі землі, які належали дикунам, перейшли у володіння забудовників, тому аборигени змушені мігрувати. Представники племені, які не можуть протистояти обставинам, змушені залишати рідні землі. Однак деякі, більш сміливі, аборигени ведуть приховані війни проти забудовників.