Найнезвичайніші табу, які діють лише в Тунісі

486

09.06.2017

Туніс – одна з найбільш популярних серед туристів країна. Вирушаючи в це держава північної Африки, візьміть до уваги те, що тут діють свої правила поведінки в суспільстві. Знання табу допоможе Вам не опинитися в незручній і неприємної ситуації.

Поцілунки

Місцеві жителі обожнюють демонструвати свої позитивні емоції, тому висловлюють їх поцілунками. Подібним чином годиться вітати не тільки родичів, але і друзів, а також знайомих. А ось обійми і обмін привітним поглядами тут не в пошані.

Відмовлятися виражати радість від зустрічі поцілунком – неприйнятно. Однак подібні привітання тут дозволені тільки серед людей однієї статі. Якщо один одному зустрічаються чоловік і жінка, то вони обмежуються неемоційним рукостисканням.

Флірт

Іноземні дівчата, які приїхали на курорт, з високою ймовірністю відчують на собі колосальну увагу представників протилежної статі. Туніські чоловіки, охочі познайомитися з туристкою, будуть дуже нав’язливими.

Якщо Ви підете на контакт з новим знайомим, не дивуйтеся нескінченного потоку смс і дзвінків. Дівчина, яка бажає відпочити без дратівної її уваги з боку місцевих чоловіків, має право на повне ігнорування спроб завести знайомство і компліментів. Якщо Ви не обернетеся на привітання незнайомця, на Вас ніхто не образиться.

Їжа і Рамадан

Мусульманам заборонено їсти свинину. А під час Рамадану всі віруючі люди до 8-ми годин вечора не мають право з’їсти навіть крихту хліба.

Тунісці звикли обмежувати себе в їжі і напоях з сходу і до заходу сонця, тому відмовтеся від спокуси серед білого дня розгулювати по вулиці з ароматним бутербродом або морозивом. Ваш вчинок образить почуття віруючих, які змушені голодувати протягом дня. Якщо Ви хочете поїсти – підкріпіться в номері або ресторані готелю.

Питання

Людини, звиклої по буднях багато працювати, може сильно здивувати неквапливий спосіб життя тунісців. Місцеві жителі не бачать нічого поганого в тому, щоб цілий день провести в кафе, ліниво розпиваючи чергову чашечку кави.

Цікавим іноземцям буде дуже цікаво, чому ці люди не працюють і як вони можуть дозволити собі такі вольності. Ні в якому разі не озвучуйте свої численні запитання, інакше Вас сприймуть як грубіяна і нечему. До того ж, кожна людина має право жити так, як хочеться йому особисто…

Поїздка в таксі

Поїздка в туніському таксі дуже здивує іноземних туристів: водій підбирати пасажирів за маршрутом до тих пір, поки не будуть зайняті всі місця в салоні. Якщо Ви переміщаєтеся без компаньйона, з високою ймовірністю в таксі Ви будете сидіти поруч з незнайомцем.

Якщо попутник ненавмисно притиснув Вас до вікна, то не варто бурхливо висловлювати обурення – краще промовчіть. А от коли в авто підсаджується новий пасажир, мовчати не варто – привітайтеся («аслема!») і привітно посміхніться. Плюсом поїздки в таксі «по-туніський» є дешевизна, так як вартість перевезення буде поділена на кількість пасажирів.

Одяг

Дівчата, які приїхали в Туніс, повинні пам’ятати про скромність.

Неприпустимо з’являтися в публічних місцях у дуже коротких сукнях і спідницях. Топи і блузи з великими вирізами нехай залишаться вдома. Якщо Ви бажаєте виглядати жіночно і відчувати себе комфортно навіть у спеку, візьміть на курорт сукні та сарафани в підлогу, а також літні шалі.

Фото з поліцейським

Багато поліцейські Тунісу виглядають вельми доброзичливо і привітно, тому іноземні туристи бажають сфотографуватися з ними. Однак не варто відволікати увагу правоохоронців від їх відповідальної роботи, тим більше за нинішньої нестабільної ситуації в Тунісі.

Діти

Жителі цієї країни обожнюють дітей і з величезним задоволенням висловлюють свої почуття.

Якщо Ви плануєте їхати в Туніс зі своїм чадом, звички і принципи суворо батька (матері) залиште вдома. Агресія по відношенню до дітей тут неприйнятна.