Мясоїдна бактерія зїла обличчя чоловіка

597

14.05.2018

Житель В’єтнаму Хюинь Ван Дат 11 років тому підчепив страшне інфекційне захворювання, за якого його обличчя повністю выгнило. Зараз герою історії 51 рік. Виглядає він немов персонаж з фільму жахів.

Болісна життя

До 40 років Хюинь був абсолютно здоровим чоловіком. Страшне захворювання почалося частими носовими кровотечами. Лікарі, до яких звернувся Хюинь, запідозрили у пацієнта викривлення носової перегородки і наполягли на операції. Однак хірургічне втручання виявилося марним. В небі чоловіки утворилася величезна діра, відкриває носову порожнину. З-за цього чоловік не міг нормально їсти і пити: рідина і частинки їжі постійно потрапляли в ніс.

Дірка в небі з часом стрімко збільшувалася, і чоловікові знову зробили операцію. Вона, як і попередня, виявилася неефективною. Хюинь вирішив, що традиційна медицина нічим йому не допоможе, тому почав застосовувати народні методи лікування. Але тим часом м’ясоїдна бактерія продовжувала руйнувати особа в’єтнамця. Нині у Хюиня немає очей, носа, щік і верхньої щелепи. Однак мозок цієї людини залишається незачепленим інфекцією, тому герой історії повністю віддає собі звіт про те, що відбувається з ним кошмаром. Хюинь не може самостійно їсти і пити. Цілими днями він лежить і стогне від болю. За героєм історії доглядають члени його сім’ї. Нещодавно на цього нещасного чоловіка звернули увагу влади В’єтнаму. Уряд пообіцяв Хюиню допомогу, щоправда, невідомо, яку саме.

Ще одна людина

Кілька років тому в Інтернет було завантажене відео з ще одним мешканцем В’єтнаму, якого здолала м’ясоїдна бактерія.

Мікроорганізми знищили вухо чоловіки і шкіру навколо нього.