Медузи в акваріумі: нове рішення для тих, хто не любить шумних домашніх вихованців!

434

23.05.2017

Багато людей мають досвід утримання акваріумних риб в домашніх умовах. На жаль, часто ці маленькі водні мешканці швидко вмирають, чим дуже засмучують своїх власників. Але нещодавно співробітники компанії Jellyfish Art порадували громадськість створенням оригінального і стильного акваріума, але не для риб, а для медуз!

Примхливі створення

Здавалося б, чим примітний спеціальний акваріум для утримання медуз? Виявляється, що ці водні мешканці на 90% складаються з води.

Також медузам потрібна ідеально чисте середовище проживання і спеціальний корм, який не можливо придбати навіть у найбільшому зоомагазині. Однак креативні молоді люди, які працюють у Jellyfish Art до дрібниць продумали облаштування житла для «желатинових» істот. Годувати медуз нескладно.

Для цього потрібно взяти пакет з кормом, відміряти потрібний об’єм їжі мірною ложкою і всипати необхідну кількість корму улюбленцям. Акваріум з медузами також стане відмінним прикрасою домашнього або офісного інтер’єру.

Інформація для покупців

Новинка надійде в продаж у першому півріччі цього року. Найпростіший акваріум можна буде купити за 330 доларів США. Максимальна вартість будиночка для медуз не перевищить 660 доларів США.

Ціна товару залежить від його розміру, комплектації та кількості вихованців. Перша партія акваріумів вже виготовлена. Товар буде продаватися в популярних інтернет-магазинах. Також акваріуми потраплять в руки відомим блогерам, які, вивчивши новинку, візьмуться за написання відгуків про неї.