Люди-торси: як їм живеться (жилося) без рук і ніг?

718

14.05.2018

З деякими особистостями природа надходить вкрай жорстоко, позбавляючи їх ще з моменту зачаття і рук, і ніг. Жити без кінцівок, напевно, дуже важко, але така особливість не завадила багатьом людям-торсів домогтися неймовірного успіху.

Матіас Бухингер

Цей чоловік народився в 1674 році в Німеччині. У чоловіка були відсутні руки і ноги, але це не завадило йому навчитися виконання навіть самих складних дій. У Матіаса був гарний акуратний почерк – букви він виводив з допомогою губ. Людина-торс не тільки вмів читати і писати, але і вільно розмовляти на 4-х іноземних мовах. Матіас дивував оточуючих магічними фокусами і чудовій грі на музичних інструментах. Своїми вміннями чоловік зумів завоювати визнання багатьох. Нині в Британському музеї знаходиться майстерно задекорированый віяло, який Матіас самостійно зробив для оксфордської княжною.

Бухингер був дуже популярним серед жінок. Людина-торс за своє життя 4 рази був одружений, причому всі його дружини мали нормальне статура. Проте одна обраниця Матіаса регулярно била чоловіка, користуючись тим, що він не може постояти за себе. Безрукий і безногий німець став батьком 11-ти дітей. Помер Матіас в 1732 році.

Марко Газотте

Цього чоловіка, який народився у 1741 році у Венеції, пощастило більше, ніж Бухингеру, адже він мав ступні на дуже короткий стегнах і кисті, які росли з плечей. Молодий Марко подорожував по всій Європі в суспільстві стражника, який показував незвичайного людини оточуючим. У 24 роки людина-торс відправився в Париж, бо захотів жити самостійно. Французи прозвали його «Петіт-Пепін».

Особливому молодій людині пощастило влаштуватись при королівському дворі, де він працював придворним блазнем. Цей хлопець славився не тільки неординарною зовнішністю, але і величезною кількістю любовних зв’язків. Подейкували, що йому вдавалося звабити навіть коханок короля. «Петіт-Пепін» прожив 62 роки.

Микола Кобельков

Він народився в 1851 році в Сибіру. Микола був 17-м дитиною у своєї матері. Незвичайний немовля залучив до своєї колиски численних медиків, які бажали обстежити його неординарне статура. Малюка прозвали «плямою», але на превеликий подив родичів і сусідів Микола ріс фізично витривалим і сильним дитиною. З 4-х кінцівок у нього була одна недорозвинена рука без кисті.

Її довжина у дорослому віці дорівнювала 20 сантиметрам. Але щасливе дитинство хлопчика затьмарювало поведінка деяких оточуючих.

Багато людей, побачивши дитину без кінцівок, якого мама везла в спеціальній колясці, хрестилися і переходили на протилежний бік вулиці. Але Миколі була підготовлена цікава та насичена життя. Чоловік навчився красиво писати, малювати і навіть всиляти нитку в вушко голки! Микола досяг неймовірного успіху в демонстрації своїх здібностей на сцені. З гастролями цей чоловік відвідав багато країн Європи і завоював любов мільйонів шанувальників.

У 1876 році Микола одружився з австрійкою Ганні Вилферт. З жінкою його познайомив сам король Саксонії Альберт I. У пари народилося 11 дітей. Миколай при житті застав винахід кінокамери. Чоловік не сумнівався в тому, що кіно зможе витіснити всі інші види мистецтва. У 1898 році Микола вирішив організувати власну знімальну групу, і ця ідея виявилася досить прибутковою. Кобельков помер у віці 82-х років.

Нік Вуйнич

Ніка Вуйнича без перебільшення можна назвати героєм нинішнього часу.

Ознайомитися з життям цього сміливого і цілеспрямованого чоловіка можна прочитавши матеріал «Сила волі. Нік Вуйнич – немає частин тіла і немає проблем», розміщений на даному сайті.