Кришталевий череп і його таємниця

613

21.03.2016

У 1927 році археологи, зайняті розкопками стародавнього храму майя в Північній Америці, знайшли щось незвичайне – череп людини, виготовлений з кришталю. Експерти заявляють, що зробити таке диво можна лише з застосуванням сучасного висококласного обладнання. Майстру також довелося б витратити на роботу понад 7 мільйонів годин часу! Крім того, череп має відмінно продуману оптичну систему – якщо повернути виріб під певним кутом, воно буде світитися зсередини.

«Череп Фатуму»

Кришталеву знахідку назвали «Черепом Фатуму», адже дивовижної краси виріб виявилося в прямому сенсі слова убивчим. Всі, кому довелося тримати його в руках, несподівано і загадково позбавлялися життя. Вважається, що череп «карає» людей за те, що вони посягнули на таємниці храму майя.

Ще один кришталевий череп, що зберігається в Британському музеї з XVIII століття. Він має ті ж параметри, що і «Череп Фатуму», але його будову більш примітивне. Обидві знахідки багато в чому нагадують череп жінки. Експерти за допомогою сучасних комп’ютерних технологій змогли змоделювати образ дам, що володіють такими черепами, проте до цих пір незрозуміло, з якою метою створювалися подібні скарби. Одні вчені вважають, що кришталеві черепи були священними предметами, які «збирали» в собі пам’ять поколінь і призначалися нащадкам. Деякі вважають, що кришталеві черепи залишилися після Атлантиди.

Чому череп?

З давніх часів голова вважалася найголовнішою частиною тіла людини. Інки використовували ворожі черепи як аромаламп і сировини для виготовлення кубків. Ті ж інки навмисно вирощували своїх спадкоємців яйцеголовыми! Для цього вони туго обмотували голови новонароджених дітей аналогом сучасного бинта. Археологам також вдавалося знаходити головну кістка людської голови зі слідами трепанації. До речі, операцію практикували ще 5000 років тому! Не так давно в пустелі Гобі були знайдені черепи з рогами, що належали людям. Природно, у людини вони не могли зрости.

Роги були імплантовані в голову «професійними» хірургами, які проживають в стародавні часи. Одного разу в північній частині Африки археологи розкопали череп, вік якого складав близько 2,5 мільйонів років. Така знахідка наштовхнула на думку фахівців, що люди жили на Землі ще до появи динозаврів. Саме перша людина, як припускають вчені, зміг приручити гігантських ящерів. Але така гіпотеза потребує вагомих доказів і детального вивчення…

Кричущий череп

Неможливо не згадати «череп, який кричить», що належав родині Беттискомб. Ще у XVIII столітті їх предки тримали у себе вдома чорношкірого раба. Коли він помирав, господарі пообіцяли вислати його тіло на батьківщину, проте вчинили інакше – раб був похований на місцевому цвинтарі. Це стало фатальною помилкою сім’ї. Після похорону домочадці чули постійний тупіт, гуркіт і інші незрозумілі звуки у своєму житлі.

Господарі вирішили відкопати тіло раба і віднесли його на горище, і все стало на свої місця – в будинку настав довгоочікуваний спокій. Через деякий час глава сімейства знайшов на горищі череп померлого і поставив його на своїй приліжковій Чоловік пояснював такий вчинок тим, що нібито його останки покійного слуги охороняють житло від злих духів. Спадкоємці кілька разів намагалися позбутися черепа: викидали, топили, закопували його, але на наступний день предмет знову опинявся в спальні…