«Кришталева» дівчина з Індії, або 300 переломів за 27 років

475

25.04.2018

Індіанка Дхания Раві за 27 років постраждала від 300 переломів кісток, і це при тому, що весь свій час героїня історії проводить лежачи в ліжку. У Дхании є рідкісне генетичне захворювання під назвою недосконалий остеогенез. При ньому у людини значно стоншується кісткова тканина, з-за чого кожне невдалий рух може закінчитися переломом.

Про захворювання

Люди, хворі недосконалим остеогенезом, мають недостатньо колагену в кістковій тканині. Без цього важливого білка кістки стають дуже слабкими, а це заважає людині повноцінно жити.

Нелегка доля

З-за дуже низького росту Дхания виглядає як дитина, і ніхто не може припустити, що дівчині вже 27 років. Невтішний діагноз був поставлений индианке в 2-місячному віці, коли у неї зламалася стегнова кістка. З раннього дитинства нещасна дівчина щомісяця отримує по кілька переломів і нічого не може вдіяти з цим. Найбільше Дхания переживає за те, що її складна хвороба дуже засмучує маму.

Перелом кістки завдає сильного болю, але героїня історії вже звикла до того, що подібна неприємність стала невід’ємною частиною її життя.

Вже кілька років поспіль дівчина пересувається в інвалідному візку. Дитинство Дхании пройшло без друзів і розваг, адже вона ніколи не могла грати в рухливі ігри, які обожнюють багато дітей. Дівчинка часто проводила час зі старшим братом, який і став її найкращим другом. Дхания, незважаючи на свою страшну недугу, завжди прагнула до здобуття знань. В школу дівчину не взяли, тому її навчання організовувалося на дому, а вчителькою Дхании стала жінка, яка живе по сусідству. Сусідка погодилась займатися з героїнею історії абсолютно безкоштовно.

Незважаючи на підтримку близьких людей, Дхания часто почувається самотньою. Дівчина дуже засмучується, коли перехожі розглядають її, немов інопланетне створення. Складне життя і щоденні випробування не завадили Дхании стати добрим і участливым людиною. Так у 19 років індіанка дізналася, що її землякові, який страждає від аналогічного захворювання, потрібна термінова операція на нозі.

Дівчина почала поширювати інформацію про цю молоду людину, завдяки чому вдалося швидко зібрати кошти на операцію. Сьогодні Дхания активно займається благодійністю і допомагає людям, що страждають недосконалим остеогенезом.