Країни з легалізованої проституцією, або несподівані факти про найдавнішої професії

530

09.06.2017

У більшості країн світу проституція є нелегальною. Але законодавство деяких інших держав дозволяє займатися наданням послуг інтимного характеру. Варто відзначити, що легалізована проституція, як і будь-який інший вид діяльності, має деякі нюанси.

Франція

Незважаючи на те, що проституція в цій країні законна, займатися нею можна лише самостійно, без участі посередників (борделів, сутенерів). Публічні будинки у Франції заборонені з 1946-го року. У 2015-му році уряд заборонив жриць кохання носити відвертий одяг: міні-спідниці, туфлі на шпильках і речі з глибоким декольте. Тому французькі повії з недавнього часу виглядають досить скромно.

Уряд країни лояльно відноситься до повій, які нелегально приїхали працювати з-за кордону. Якщо дівчина назавжди відмовиться від своєї діяльності, держава надасть їй вид на проживання і грошова допомога.

Нідерланди

З 1992-го року тут існує так звана допомога на секс для інвалідів.

Кожен місяць громадяни з обмеженими можливостями отримують від держави 40 доларів.

Німеччина

Сутенерство у Німеччині заборонено, тому повії можуть працювати в публічних будинках або самостійно. Однак представниць древньої професії не дозволено жити на роботі. Всі без винятку клієнти повій зобов’язані користуватися презервативами. Також в Німеччині є таке поняття як паркомат для повій.

Працює він так само, як і той, за допомогою якого водії сплачують паркувальні місця. Так кожна повія, яка працює на вулиці з 20:15 до 6:00, зобов’язана купити талончик. Коштує 6 євро.

Бельгія

Тут представниці давньої професії можуть працювати тільки вдома або в орендованій квартирі.

Проте дівчата можуть пропонувати свої послуги на вулицях. Але і тут є один важливий аспект: жриці кохання зобов’язані виглядати і вести себе скромно. В іншому випадку доведеться заплатити 120 євро штрафу.

Італія

Італійські повії мають повне право вдягати відверті вбрання.

Не так давно в Мілані місцеві власті зобов’язали дівчат, які займаються наданням секс-послуг, носити світловідбиваючі жилети. Ті, хто ігнорує це правило, платить 500 євро штрафу.

Фінляндія

Якщо дівчина (не обов’язково повія!) орендує житло, то вона може розплачуватися за квартиру своїми інтимними послугами.

Однак цим правом можуть скористатися лише повнолітні люди.

Євросоюз

Власники борделів у країнах, де проституція законна, зобов’язані знати рідну мову найнятих дівчат. Це рішення було винесене Європейським судом правосуддя в кінці минулого року. Господар одного з борделів Амстердама подав в суд на представника міської влади за те, що він відмовився продовжити йому ліцензію. Причиною відмови стало те, що чоловік не знав болгарського та угорської мови, тому не міг вільно спілкуватися з деякими співробітницями-іноземками.

Власника борделя вислухали, але не підтримали. Після цього випадку був випущений новий закон, згідно з яким господар публічного будинку зобов’язаний спілкуватися з співробітницями на їх рідній мові. Вважається, що таке нововведення допоможе запобігти злочину проти повій і порушення їх прав.