Країни, в яких огрядні жінки вважаються справжніми красунями

578

14.05.2018

Зайва вага – це не тільки, на думку більшості людей, негарно, але й шкідливо. Але в світі є країни, де надлишкова маса тіла, особливо у жінок, вважається неодмінним атрибутом краси і здоров’я. А худих дам тут навпаки вважають непривабливими і фізично слабкими.

Тонга

Ця держава розташована на невеликому острові у південній частині Тихого океану.

На Тонга, населення якого вживає низькоякісну жирну їжу, привезену з-за кордону, огрядні дами вважаються вельми привабливими. Однак із зайвою вагою стикаються не тільки жінки. Згідно зі статистичними даними, серед 140 тисяч дорослого населення Тонга ожиріння має 100 тисяч людей.

Кувейт

У цій нафтової країні Близького Сходу більше 50% жінок від 15 років мають надлишкову масу тіла. Однак місцеві дами не переживають з цього приводу, адже вони проживають у державі, де повнота вважається ознакою здоров’я і багатства.

Але не варто забувати про те, що серцево-судинні захворювання, які виникають в більшості випадків із-за зайвої ваги, є головною причиною смертності жителів Кувейту.

Фіджі

Багато звичаї населення Фіджі, держави в південній частині Тихого океану, тісно пов’язані з їжею. Вважається, що чим більше людина їсть, тим він багатший і добрішим. Наявність великої талії у жінок тут сприймається як ознака плодючості і сексуальності.

Проте про проблеми, які провокує ожиріння, місцеві люди мало знають.

Ямайка

Ідеальні параметри ямайської жінки в 2 рази перевищують відомі всім 90 х 60 х 90.

Найсексуальніші частини тіла дам, які проживають на Ямайці, це великі стегна і сідниці. 23 роки тому на острові було проведено дослідження, результати якого дозволили з’ясувати думку населення про оптимальних фізичних параметрах тіла. Виявилося, що повнота асоціюється тут з соціальною гармонією, добротою і привабливістю. А ось стрункого і підтягнутого людини на Ямайці сприймають як злого і сумного.

Самоа

Самоанцы протягом багатьох століть страждали від дефіциту продовольства, проте після Другої Світової Війни ситуація з продуктами харчування стала більш сприятливою, і місцеві жителі перестали в чомусь відмовляти собі.

Це призвело до різкого зростання показника маси тіла серед аборигенів. Антропологи вважають, що через кілька століть голоду самоанцы генетично запрограмовані на огрядність, так як їх організм схильний до накопичення зайвих калорій в жировій тканині.

Південна Африка

Із-за поширеності ВІЛ стрункість тут вважається ознакою нездоров’я, а повнота, навпаки, показує, що жінка нічим не хворіє і відмінно себе почуває.

Афганістан

Повні афганки є повною протилежністю безплідною навколишньому середовищі, яка характерна для цієї країни. Особливо шанується жіноча огрядність кочівниками, вимушеними облаштовувати свій побут на жаркій піщаній території.

Якщо місцева жінка має повне кругле обличчя, то вона буде сприйматися чоловіками як справжня красуня.

Таїті

Довгий час на острові Таїті (Французька Полінезія) існувала одна незвичайна традиція: молодих дівчат спеціально відгодовували для того, щоб вони інтенсивно набирали вагу. Потім повних красунь показували вождю, який оцінював привабливість і плодючість молодих жінок.

Нині на Таїті такої традиції немає, хоча донині великі обсяги жіночого тіла і округле обличчя сприймаються місцевими чоловіками з величезним трепетом.

Мавританія

Населення цієї країни живе в умовах агресивного сухого клімату, який не дозволяє займатися фермерством, тому місцеві жителі часто страждають від нестачі їжі. Але якщо людині вдалося помітно поправитися, його будуть вважати благополучним і здоровим.

Особливо це стосується представниць прекрасної статі. Щодня молоді мавританки заради власної краси змушені вживати величезні порції жирної верблюжого молока. Деякі дами приймають стероїди тваринного походження для стимуляції апетиту. У Мавританії жінки, які нещодавно народили дитину, часто залишаються без подружжя, оскільки останні йдуть від них.

Виявляється, чоловіки вкрай негативно ставляться до того, що їхні дружини стрімко втрачають значних обсягів тіла після вагітності і пологів.