Канамара-мацурі: фестиваль родючості в Японії (18+)

610

09.06.2017

І знову неординарна країна Японія… Кожна перша неділя квітня тут проходить фестиваль родючості під назвою Канамара-мацурі (залізний пеніс). Захід проводиться в повній відповідності з давніми традиціями. Щорічно фестиваль родючості збирає десятки тисяч людей. Це не тільки японці, але і жителі інших країн світу.

Легенда

Згідно з однією японською легендою, у піхві жінок оселилися демони. Ці жахливі істоти відкушували статеві органи всім без винятків чоловікам, які мали намір вступити в інтимний зв’язок з дамами. Але одного разу коваль викував сталевий фалос, з допомогою якого нечисть була переможена.

З тих пір він вважається священним символом. Довгий час сталевий фалос використовувався повіями, які сповідують синтоїзм. Представниці давньої професії молилися йому про захист від венеричних захворювань.

Весело

На фестивалі родючості дуже весело: люди танцюють під заводну музику, фотографуються, набувають солодощі та сувеніри. Правда такими покупками мало хто захоче хвалитися.

Коронне частування свята – льодяники у формі статевого члена. Причому їх їдять не тільки жінки, але і чоловіки.

Фестиваль притягує до себе представників сексуальних меншин.

Цей хлопець грунтовно підготовлений до заходу.

Фото на пам’ять.

На цій фотографії зображений микоси, сталевий фалос. Його несуть виключно руками. Для перенесення микоси може знадобиться сила десятків людей.

Самі японці не вважають фестиваль вульгарним.