Історії найдорожчих продажу невинності

450

25.04.2018

Продаж права «першої ночі» мало чим відрізняється від проституції, адже дівчина, яка реалізує свою невинність на аукціоні, планує вступити в інтимні стосунки за гроші. Найчастіше молоді жінки, які продавали свою невинність, гостро потребували фінансах, тому і йшли на подібні заходи. Як виявляється, деякі чоловіки платили захмарні суми за те, щоб зайнятися сексом з незайманими дівчатами. Пропонуємо Вашій увазі 9 історій про найдорожчих у світі незайманих.

Роузі Рід, 18 років (9-е місце)

У 2004-му році 18-річна Роузі, студентка Брістольського університету, вирішила продати свою цноту заради того, щоб розжитися грошима для оплати навчання. Торгова угода відбулася на одному з онлайн-аукціонів.

Переможцем став 44-річний інженер компанії British Telecom. Чоловік заплатив за «товар» 8,4 тисячі фунтів стерлінгів. Поки Роузі продавала свою невинність, за дверима дівчину чекала її подруга, з якою міс Рід на той час перебувала в романтичних стосунках.

Аліна Перча, 18 років (8-е місце)

Аліна, проживає в Румунії, погодилася на те, щоб мати перший у житті секс за гроші, а все тому, що їй потрібно було оплатити навчання. Незайманість дівчини придбав 45-річний підприємець з Італії.

За кілька днів до продажу невинності Аліні довелося пройти 2 медогляду, результати яких підтвердили б повна відсутність статевих контактів в минулому. Від італійця Аліна отримала 8800 фунтів стерлінгів. Також покупець цноти профінансував подорож юної румунки у Венеції.

18-річна мешканка Красноярська (7-е місце)

Якійсь дівчині з Красноярська терміново знадобилося 800 тисяч рублів, тому вона вирішила продати свою невинність.

Покупцем став Євген Вольнов. Багато вважають, що це відомий в Росії пранкер (пранк – телефонні розіграші), проте підтвердження цього факту немає.

UniGirl з Нової Зеландії (6-е місце)

У 2010-му році дівчині з Нової Зеландії терміново знадобилися фінанси… оплату навчання. Вона зареєструвалася на онлайн-аукціоні під нікнеймом UniGirl і досить швидко продала свою невинність. Вартість угоди склала 32 тисячі доларів.

Сама UniGirl була шокована, адже, як вона зізналася, що ніколи не могла б подумати, що виручить таку величезну суму.

Кеті Кобблерсон (5-е місце)

Одного разу на ebay з’явилося неординарне оголошення: 24-річна Кеті Кобблерсон виставила на продаж свою незайманість.

Вартість лота становила 100 тисяч доларів. Оголошення було видалено, тому продовження історії про продаж невинності Кеті невідомо.

Катаріна Миглорини, 20 років (4-е місце)

Виявляється, невинність може бути продана заради благодійності. Підтвердженням цього є історія 20-річної Катерини з невеликого бразильського містечка. У 2013-му році дівчина вирішила отримати гроші за свій перший в житті інтимний досвід заради того, щоб допомогти жителям рідного міста. Невинність Катаріни купив якийсь японець на ім’я Нацу. Хоча на цінний «товар» претендували 2 американця і індієць.

За роль першого чоловіка в житті Катаріни житель Японії заплатив 780 тисяч доларів. Зароблені незвичайним способом гроші були інвестовані Катаріною в будівництво житлових будинків для незаможних городян.

Елізабет Рейн, 27 років (3-е місце)

Студентка медичного коледжу не полінувалася створити цілий сайт, присвячений її пропозицією про продаж цноти. Елізабет стверджувала, що понад 30% вирученої суми піде на благодійність (фінансування освіти для мешканок слаборозвинених країн).

Також на сайті дівчата були розміщені її відверті фотографії. У 2014-му році ціна лота становила 801 тисячу доларів, але, несподівано для всіх, Елізабет відмовилася від проведення торгової операції, сайт був видалений.

Грасіела Ятако, 18 років (2-е місце)

У 2005-му році перуанська модель зіткнулася з величезними проблемами в житті: одночасно захворіли її мати і рідний брат. Близькі Грасиэлы потребували дорогого лікування, але сама дівчина не могла оплатити його, тому зважилася на кардинальний крок.

Модель вирішила продати свою цноту через інтернет-аукціон. Якийсь бізнесмен із США готовий був заплатити 1,5 мільйона доларів за невинність 18-річної дівчини, але Грасіела зненацька відмовився від своєї ідеї. Пізніше міс Ятако зізналася, що подібним оголошенням вона намагалася привернути увагу громадськості до проблеми бідності населення Перу.

Наталі Ділан, 22 роки (1-е місце)

У 2008-му році ця дівчина виставила на продаж свою незайманість на сайті онлайн-борделю Moonlite Bunny Ranch.

Про свою ідею Наталі заявила під час участі у ток-шоу Говарда Стерна. Якийсь чоловік запропонував дівчині 3,7 мільйона доларів. За непідтвердженою інформацією, Наталі вдалося продати право першої ночі за 2,8 мільйона євро.