Індійського хлопчика зобовязали вступити в шлюб з собакою

539

09.06.2017

В історії людства є кілька випадків, коли дорослий чоловік або жінка добровільно пов’язує своє життя з твариною. А ця історія присвячена хлопчикові з Індії, який був зобов’язаний вступити в шлюб з бездомною собакою! І він зробив це.

Забобони

7-річний житель бідної індійської села Маник База одружився собаці не за власним бажанням, а через забобони. Одного разу ворожка передбачила хлопчикові ранню смерть його майбутньої першої дружини. Щоб вберегти свого сина Мукеша Керайи від такої долі, батьки дитини прийняли рішення якомога швидше одружити чадо на собаці.

Забобонні мешканці Індії часто надходять таким чином, щоб уникнути ранньої втрати другої половинки. Вважається, що тварина, що стане першим чоловіком (дружиною) візьме на себе трагічну долю і рано помре.

В Індії весілля з твариною святкують за всіма правилами: запрошують багато гостей, накривають столи з частуваннями і від душі веселяться. Сім’я хлопчика також організувала пишне торжество для свого сина і його «обраниці». Але як тільки свято закінчилося, собаку одразу ж прогнали. Батьки Мукеша та інші жителі села щиро сподівалися, що тварина як можна швидше помре, адже це буде означати, що доля змилувалася над хлопчиком.