Індійський «людина-слон» відмовився від операції

512

14.05.2018

Манан Мондал, 50-річний чоловік з Індії, має рідкісне захворювання, нейрофіброматоз. Обличчя героя історії являє собою величезний наріст. З-за нього Дм прозвали «розплавленим людиною». Не так давно чоловікові запропонували операцію, завдяки якій він міг би позбутися свого зовнішнього браку. Однак, на подив багатьох, Манан відмовився від неї. Цікаво, чому?

Життя «слона»

У героя історії є дружина і 4-ро дітей. Скоро старша дочка Дм відправиться під вінець, тому папа старанно заробляє гроші на це відповідальний захід. Неприваблива зовнішність чоловіка – відмінний спосіб заробітку, адже всі співчуваючі люди охоче подають йому милостиню. Крім жебрацтва, Манан більше нічим не бажає займатися. У день «слон» заробляє суму, рівну 5-ти фунтів стерлінгів.

Якщо Маннану зроблять пластичну операцію, йому доведеться подумати про інші види заробітку. Саме з цієї причини чоловік відмовився від допомоги.

Нестрашно

Індієць змушений був кинути школу, так як однокласники регулярно насміхалися над недоліком Дм.

У чоловіка немає ні будинку, ні землі. Живе «слон» на вулиці.

Що стосується стану здоров’я, то величезні нарости на обличчі не є злоякісними, тому позбавити Дм життя вони не зможуть.