Індійські слони будуть відпочивати

643

09.11.2017

Незабаром в Індії офіційно заборонять кататися на слонах. Ініціаторами ідеї стали місцеві захисники природи, звернули увагу уряду держави на наявну проблему з тваринами. В Індії, однією з часто відвідуваних туристами країні, катання на слонах є улюбленою розвагою іноземців. Але буквально через кілька днів такий атракціон буде недоступним.

Священні

Слон – це священна тварина Індії (про корів також не варто забувати!). Але багато аборигени не бачать нічого поганого в тому, щоб експлуатувати гігантів з метою отримання матеріальної вигоди. На Гоа і в Раджастхане будь-який турист за помірну плату може покататися на слоні.

Індійські екологи адресували петицію уряду, в якій мова йде про поганому поводженні зі слонами. Виявляється, лише одна третина тварин отримує гідний догляд та умови проживання (спеціальних державних притулках). Більше половини слонів проживає в приватних господарствах, умови яких змушують бажати кращого.

Захворювання

Постійний фізичний працю провокує тяжкі захворювання у тварин. Це набряки на спині і інфекції шкіри ніг. Крім того, гіганти страждають від депресії і душевних розладів. У деяких особин зустрічається шизофренія. Сьогодні влада Індії зайняті розглядом питання про заборону експлуатації слонів як атракціон для туристів.

У Таїланді і В’єтнамі величезні живі істоти також сильно страждають від діяльності людей. У цих державах є тисячі нелегальних місць утримання слонів. Суворі умови життя, створені людиною, і надмірна експлуатація слонячого праці провокують скорочення популяції гігантських ссавців.