Індійські діти-старики

541

14.05.2018

Анджалі Кумарі і її молодший брат Кешав Кумар потерпають від жахливого захворювання, прогерии. 7-річна дівчинка і 1,5-однорічний хлопчик схожі на старичків. На жаль, фізичне здоров’я дітей таке ж слабке, як і у багатьох літніх людей…

Глузування

Часто навколишні неадекватно і нетактовно реагують, коли бачать цих дітей. Анджалі, посещающающая школи, розповідає, що однокласники регулярно дражнять її «бабусею» і «мавпою».

Дівчинка хоче виглядати, як її 11-річна сестра Шиллі.

Нещасна дівчинка найбільше мріє про чудесне одужання і довгого щасливого життя. Однак прогнози лікарів невтішні: крім прогерии і Анджалі і її молодший брат мають холазедермию (аномальний розвиток шкіри). Суглоби дівчинки поступово руйнуються, з-за чого вона постійно відчуває біль у них. Крім того, дитина схильна інфекційним захворюванням – її дуже слабкий імунітет. Також дівчинка дуже погано бачить.

Випробування для сім’ї

Сім’я маленьких героїв історії живе дуже скромно. Батько цих дітей заробляє 4,5 тисяч рупій щомісяця (приблизно 66 доларів).

Нині родина сподівається лише на диво. 40-річний Шатрухан і 35-річна Рінк, батьки Анджари і Кешава, сподіваються, що їх дітям зможуть допомогти зарубіжні лікарі.