Ідеальна сімя Сюзанни Хайнс

534

14.05.2018

У суспільстві склався стереотип, що кожна поважаюча себе жінка повинна якомога раніше вийти заміж і народити дітей. Якщо дама до певного віку не реалізувала себе в ролі дружини і матері, то їй, на жаль, доведеться вислухати численні нетактичные коментарі від родичів і друзів. 42-річну фотографа Сюзанну Хайнс також спіткала така доля, тому жінка вирішила обзавестися ідеальною для себе сім’єю… Пропонуємо Вашій увазі фото щасливого сімейства.

У чому полягає секрет Сюзанни?

Жінка отримала 2-ма манекенами: один втілює красеня-чоловіка, а другою – чарівну дочку. Куди б не прямувала Сюзанна, сім’я завжди буде з нею поруч. Жінка стала ініціатором створення серії постановочних фотографій, на яких вона зображена зі своїми немовцями коханими людьми.

Своїм вчинком Сюзанна висловлює протест стереотипам, принижуючим незаміжніх жінок. Героїня історії бажає, щоб оточуючі дали представницям прекрасної статі повну свободу вибору бажаного способу життя і, нарешті, перестали чинити моральний тиск на дам, які в свої 30, 40, 50 років залишаються незаміжніми і бездітними.