Гюль Міна: вижила після 15-ти ударів сокирою

489

25.04.2018

Ця пакистанка з непростою долею вийшла заміж у 12 років, а її чоловікові було 60. Через 5 років після вступу в шлюб Гюль Міна зустріла кохану людину і втекла з ним у Афганістан. Але незабаром дівчину і її обранця відшукав брат. Він напав на пару з сокирою, внаслідок чого хлопець помер від крововтрати. А самої Гюль, незважаючи на численні удари сокирою, вдалося вижити!

Нещасливий шлюб

У 12 років Гюль Міну примусово видали заміж за немолодого чоловіка. Із-за раннього вступу в шлюб дівчина не змогла вчитися в школі. Чоловік регулярно бив юну обраницю, хоча нещасна Гюль благала його не робити цього. Батьки дівчини постійно виправдовували її чоловіка і відмовлялися допомагати доньці. Мати і батько Гюль стверджували, що вона повністю належить своєму чоловікові і повинна підкорятися йому. Молода пакистанка кілька разів намагалася отруїти себе отрутою, так як більше не могла терпіти знущань чоловіка.

Втеча

У 17 років Гюль закохалася в хлопця з Афганістану. Одного разу пара вирішила втекти з країни, хоча сама дівчина знала, що такий сміливий вчинок загрожує їй смертю. Через кілька днів втекла дівчину знайшов її брат. Він із сокирою вдерся в будинок обранця Гюль і мав намір убити сестру і хлопця, з яким вона поїхала в іншу країну. Молодої людини вбивця позбавив життя за кілька хвилин. Гюль отримала 15 ударів сокирою, а брат вирішив, що вона померла, тому негайно пішов. Але истекавшая кров’ю дівчина вижила завдяки допомоги хірургів Регіонального медичного центру провінції Нангархар (Афганістан). Влада Пакистану і сім’я відреклися від Гюль, так як порахували її втеча з подружнього будинку тяжким гріхом.

Лікарі самостійно оплатили вартість медичних послуг, отриманих нещасної дівчиною. Через 2 місяці після події пакистанка потрапила в жіночий притулок Кабула. Цьому посприяв американо-афганський благодійний фонд «Жінки Афганістану». Нині Гюль йде на поправку, проте її душевний стан досі залишається тяжким. Нещасна дівчина шкодує, що їй вдалося вижити після кривавої зустрічі з власним братом.

Однак співробітники притулку докладають максимум зусиль, щоб повернути підопічну до нормального життя.