Ганна Куркурина – найсильніша жінка України і світу

1274

14.05.2018

Ця 49-річна жінка є чемпіонкою світу з пауерліфтингу. Зовні Ганна мало чим нагадує справжню леді. Багато чоловіки могли б позаздрити широким плечах і сталевим м’язам цієї знаменитої представниці прекрасної статі. До речі, сама чемпіонка дуже пишається своєю нежіночною зовнішністю. 27 років тому Ганна викладала біологію в одній зі шкіл Миколаєва і за сумісництвом працювала доглядачкою в зоопарку.

Визнання спортсменки

Жінка зізнається, що в юності вона сильно комплексувала з-за зайвої худорлявості і непропорційною фігури.

Після закінчення біологічного факультету Донецького національного університету дівчина почала працювати вчителем біології у старших класах. Але Ганна помічала, що педагогічна діяльність її не надихає. Але майбутня чемпіонка у вільний від основної роботи час доглядала за тваринами Миколаївського зоопарку. Анна зрозуміла, що вихованці викликають у неї найбільші позитивні емоції. Добродушна дівчина вигодовувала дитинчат хижаків, після того, ка коні були залишені батьками. Догляд за тваринами вимагав величезної витривалості і фізичної сили, тому Ганна почала інтенсивно тренуватися.

Спорт став головним захопленням у житті цієї жінки – Ганна всерйоз зайнялася пауерліфтингом. Педагогічна кар’єра була завершена.

За 6 років Ганна Куркурина стала найсильнішою жінкою не тільки України, але і всього світу. На сьогоднішній день героїня історії утримує за собою світовий рекорд у жимі лежачи (вагова категорія 75 кілограмів).

За активним вдосконаленням свого тіла Ганна не забуває і про тих, хто мріє про ідеальну фігуру. Жінка працює директором фітнес-клубу «Багіра» (місто Миколаїв).

Вона проводить тренування та надає консультації людям, які прагнуть бути сильними, здоровими і стрункими.

Жінка не може дозволити собі спідниці і сукні, так як її тіло виглядає дуже мужньо. Улюблений одяг Ганни – спортивний костюм. Однак люди, які особисто знають чемпіонку, відзначають її доброту, чарівність, м’якість і чуйність, властиву справжнім леді.

У 41 рік Ганна народила сина. Хлопчик часто проводить час у спортивному залі разом зі своєю матір’ю.

Нині чемпіонка живе з Оленою Сербуловой, красивою 27-річною дівчиною. Пара не звертає уваги на засудження на адресу своєї нетрадиційності.

Жінок також не бентежить чимала різниця у віці.