Гаджети псують зовнішність

834

14.05.2018

Всілякі гаджети стали невід’ємною частиною нашого життя. Проте лікарі стурбовані тим, що новинки техніки можуть негативно впливати на зовнішність і здоров’я людини. У чому ж виявляється їх руйнівний вплив і як йому перешкоджати?

«Техно-шия»

Горизонтальні зморшки, що утворилися на шкірі шиї, дають ефект «техно-шиї». Такий недолік зустрічається у жінок, яким доводиться часто користуватися ноутбуком і смартфоном. У дерматолога Джоель Шлессингер є своє пояснення причин цього явища. Вся справа в тому, що з випрямленою спиною голова дорослої людини важить 4 кілограми. Якщо ж голова злегка нахилена вперед, її навантаження на шию становить 22 кілограми. У часто працює з ноутбуком або смартфоном людини м’язи і шкіра шиї сильно страждають від інтенсивного навантаження. З-за цього відчуваються болі в спині і важкість у шиї. Крім того, її ніжна і тонка шкіра втрачає колаген, що призводить до утворення зморшок.

Щоб запобігти утворенню глибоких горизонтальних заломів шкіри, потрібно користуватися кремами з пептидами. Вони активно стимулюють вироблення колагену і еластину. Якщо зморшки вже з’явилися, доведеться відвідати салон краси. Ефективними будуть апаратні процедури, ін’єкції ботокса, заповнення зморшок филлером на основі гіалуронової кислоти. А от вправи для зміцнення м’язів шиї можуть ще більше зашкодити. Доктор Шлессингер стверджує, що перенапряженная платізма (м’яз, що оперізує шию) може «опустити» овал обличчя.

Зморшки

У багатьох дівчат перші зморшки на обличчі, а саме навколо очей, з’являються задовго до 30-річчя, і виною тому стає надмірна прихильність до смартфонів. Шкіра в’яне із-за того, що людина, пильно вдивляється в екран гаджета, постійно жмуриться. Американський дерматолог Підлогу Франк настійно рекомендує стежити за розміром шрифту та рівнем підсвічування на смартфоні. Також фахівець радить щодня доглядати за ніжною шкірою навколо очей.

Акне

Нині в словнику сучасних виразів можна знайти слово phacne. Їм називають прищі на обличчі, що з’явилися на постійно контактує зі смартфоном шкірі. Цей гаджет вважається одним з найбрудніших предметів, використовуваних людиною на протязі дня. Телефон стикається з брудними руками, предметами в сумці або кишені, на яких накопичуються мільйони шкідливих бактерій. Коли власник смартфона веде телефонну розмову, мікроби з гаджета моментально мігрують на вразливу шкіру обличчя і викликають на ній болючі запалення.

Щоб не виникало такої проблеми, екран потрібно регулярно обробляти антибактеріальними серветками, призначеними для догляду за технікою. Якщо шкірні висипання вже з’явилися, під час їх лікування необхідно використовувати гарнітуру.