Ернестіна Шепард — найстаріша у світі жінка культурист

481

14.05.2018

Ернестіна Шепард з Балтімора нещодавно відсвяткувала 74-річчя, але її спортивного тіла могла б позаздрити навіть молодь. У 2012-му році американка увійшла до Світової книги рекордів Гіннесса як найстаріша у світі жінка культурист. Сама місіс Шепард вважає вік всього лише негідним уваги числом.

Ернестіна Шепард вже 54 роки перебуває у шлюбі з Колліном Шепардом. У містера і місіс Шепард є 54-річний син і 14-річний онук. Чоловік жінки-культуриста стурбований підвищеною увагою до своєї другої половинки з боку інших представників чоловічої статі, оскільки Ернестіна володіє ідеальним тілом і сталевими м’язами.

Нині рекордсменка викладає фітнес в одному з спортклубів Балтімора. Жінка впевнена, що чужий приклад є найбільш потужним мотиватором, тому готова допомагати всім, хто бажає отримати тіло своєї мрії. Ернестіна Шепард тренується разом з ЙониШамбургером– колишнім «Містер Всесвіт», який завоював золоту медаль на Панамериканських іграх у 1995-му році.

У жінки-культуриста немає ні хвилини вільного часу. Її день починається в 3 ранку з медитації. Наступна за розкладом – пробіжка в парку, що триває до обіднього часу. У раціон спортсменки входить коричневий рис, овочі, курячі грудки і сирі яєчні білки.Стероїди – табу для найстаршою у світі культуристки.

Що стосується харчових спокус, то Місіс Шепард навіть не дивиться на цукерки та інші гастрономічні задоволення, оскільки ідеальне тіло і м’язи для неї понад усе. Складно повірити, що до 56 років жінка страждала від зайвої ваги, який негативно впливав не тільки на зовнішній вигляд, але і, перш за все, на здоров’я.

Ернестіна Шепард тренується вже 18 років. За цей час вона виграла 2 конкурсу з бодібілдингу та взяла участь у 9 марафонах. Героїня історії закликає всіх людей її вікової категорії позбутися страху перед силовими тренуваннями і від забобонів, пов’язаних з віком.