Другі половинки відомих серійних вбивць, або як жінки не здогадувалися про те, що живуть з чудовиськами

434

25.04.2018

На жаль, серед нас живуть люди, одержимі ідеєю вбивати собі подібних, причому роблять це вони самими жорстокими і збоченими способами. В історії людства є імена, які наводять жах на багатьох. Мова йде про знаменитих серійних вбивць. Найдивніше те, що майже всі вони на момент скоєння жахливих злочинів перебували у щасливому шлюбі, виховували дітей. Дружини вбивць або на помічали того, що роблять їхні чоловіки, або самі ставали співучасницями жахливих злочинів.

Керол Хофф

Джон Уейн Грейсі 2 рази перебував у шлюбі. Другий раз серійний вбивця, маніяк і педофіл у 1972-му році одружився на якійсь Керол Хофф. Однак велика любов не стала приводом для того, щоб стати нормальною людиною – Джон продовжувати вбивати і гвалтувати людей. Дружина ні про що не здогадувалася, але одного разу вона почула в їх з Джоном житло нестерпний трупний запах. Дух смерті долинав з підвалу, де маніяк ховав тіла своїх жертв. Коли жінка занепокоїлася тим, що в її домі панує сморід, Джон заспокоїв дружину і сказав, що запах, ймовірно, походить від мертвого пацюка. Керол повірила чоловікові і…нічого не стала робити для того, щоб вирішити проблему!

Дивним є також те, що багато хлопчиків, знайомі Джону і Керол, пропадали без вісті. Хоча дружина знала про те, що її чоловік до весілля відсидів у в’язниці за згвалтування підлітка. Також Керол не брала близько до серця те, що її чоловік вкрай жорстоко поводяться з нею самою. У 1975 році Джон заявив дружині, що він є бісексуалом, тому вступати з нею в інтимні зв’язки не буде, проте для жінки це не стало приводом для розлучення.

Підлоги Райдер

Цій дамі «пощастило» всі 34 роки жити з самим Деннісом Рейдером, відомим серійним вбивцею. Маніяк весь цей час вдало вислизав від поліції, а його друга половинка навіть не могла запідозрити щось недобре. Денніс був майстерним обманщиком, що дозволяло йому з легкістю вести подвійне життя. Але все ж, кілька разів він втратив пильність, хоча його улюблена дружина не вважала за потрібне звернути увагу на прорахунки Денніса. Одного разу Підлоги знайшла поему про вбивство Ширлі Віан Рэлфорд. Ім’я цієї дами чули всі – трагедії були присвячені всі випуски новин та інформаційні передачі.

Підлоги негайно поцікавилася у чоловіка, чому він написав таке похмуре твір. Денніс відповів, що він отримав завдання скласти щось подібне для гуртка поезії в Уичитском державному универстите. Хоча який би нормальний викладач задав своїм студентам написати поему, присвячену страшного злочину? Але Статі не звернула увагу на такий нюанс. Трохи пізніше по радіо і телебаченню досить часто крутили запису дзвінків вбивці за номером 911. Неможливо було не впізнати голос Підлоги Рейдера, але його вірна дружина знову нічого не запідозрила. Статі також не помітила, що люди в її місті пропадали без вісті саме в ті дні, коли чоловік не ночував вдома.

Джулі Баумастер

Джулі Баумастер виявилася дуже наївною і довірливою особливою. Одного разу випадково їй в руки потрапив пістолет і людський череп, але «турботливий» чоловік Герб Баумастер (серійний маніяк-вбивця за сумісництвом) запевнив дружину в тому, що кістка є реквізитом з медичної школи. Там працював батько Джулі. Пізніше кістки людини були знайдені сином подружжя Баумастер. Хлопчик грав на задньому дворі і випадково виявив останки людей. Але Джулі, як завжди, залишалася спокійною.

Сімейне життя ніяк не заважала маніякові здійснювати свої жахливі злочини – в сусідньому містечку Герб постійно навідувався в популярний гей-клуб. Там він і шукав собі чергову жертву. Після того, як постійні відвідувачі закладу почали зникати безвісти, зацікавилася поліція самим Гербом Баумастером. Спантеличений чоловік повідомив дружині, що його підозрюють у кількох крадіжках, хоча він невинний. Герб благав дружину не пускати в будинок поліцію, і вона зробила так, як їй велів супутник життя. Але потім в будинок Баумастеров прийшли слідчі і пояснили наївною дамі, що її благовірний підозрюється у вчиненні кількох вбивств, але Джулі не дозволила їм провести обшук. Однак через кілька місяців жінка сама викликала поліцію і попросила обшукати їх з чоловіком додому. На такий крок Джулі пішла з-за дивного і неадекватної поведінки Герба. В оселі Баумастеров слідчими були знайдені останки 11-ти чоловіків, але сам злочинець не був арештований через кілька днів він скоїв суїцид.

Еліс Каригнан

Ця жінка недовго терпіла знущання свого чоловіка, який прославився на весь світ численними вбивствами.

Еліс прожила з Харві Каринганом (Гаррі Сокирою) усього рік – одного разу вона знайшла в машині дружина дамське сукню, з-за чого негайно подала на розлучення і разом з 3-ма дітьми (старший дитина від першого шлюбу) переїхала жити до батька. Незважаючи на постійні побиття і зради, Еліс не підозрювала, що її чоловік є вбивцею.

Андрій Чикатило

Маніяк прожив зі своєю дружиною більше 30-ти років, але весь цей час Фаїна Чикатило не здогадувалася про те, що її чоловік вбив, зґвалтував і з’їв понад 100-а людей. Фаїна запідозрила недобре, коли міліція зацікавилася діяльністю її супутника життя. Жінка почала пригадувати деякі деталі: кров на одязі Андрія, нездоровий інтерес до дітей, постійні допити після гучних вбивств.

Найбільше жінку здивувало те, що багато злочинів чоловік здійснював на грунті сексу, хоча сам Андрій запевняв Фаїну в тому, що він є імпотентом. Проте існувала думка, що жінка була не тільки вірною дружиною кривавого маніяка, а й співучасницею. Фаїна кілька разів надавала чоловікові залізне алібі, незважаючи на те, що багато свідки заявляли про те, що бачили Андрія з жертвою в день вбивства.