Дівчина з колостомами стала автором неймовірно красивою колекції нижньої білизни

760

23.05.2017

Коли англійці Жасмин Стейсі було 20 років, дівчина перенесла операцію з видалення частини кишечника. Виною тому стала хвороба Крона, при якій спостерігається тривалий запальний процес слизової оболонки органу. Жасмин зробили колостому, після якої молодій жінці довелося постійно ходити з сумкою-калоприемником, що знаходиться на її животі. Після операції жінка відчувала себе не тільки фізично слабкою, але і пригніченою. Ситуація ускладнилася, коли Жасмин відправилася в магазин нижньої білизни і не змогла знайти для себе відповідний комплект, який приховав сумку для калу на животі…

Не впадати у відчай!

Смуток Жасмин тривало не довго. Дівчина вирішила стати автором унікальної колекції білизни, призначеного для представниць прекрасної статі, які перенесли колостому. У цьому Жасмин допомогла не тільки її цілеспрямованість та бажання ощасливити жінок з особливими потребами, але й отримане в Лондонському коледжі моди освіта.

У 2013 році міс Стейсі випустила свою першу колекцію вишуканих бюстгальтерів і трусиків з високою талією.

Красива нижня білизна допоможе жінкам не тільки відчути себе сексуальними і бажаними, але і приховати величезні шрами на животі, що залишилися після хірургічних втручань і калоприймач.

Сьогодні у 24-річної Жасмин є власний інтернет-магазин, в якому можна придбати білизну для жінок з колостомами. Вартість трусиків не перевищує 80-ти фунтів стерлінгів. Бюстгальтер обійдеться трохи дорожче – близько 90 фунтів стерлінгів.