Чому ця жінка вже 40 років не посміхається?

516

14.05.2018

Посмішка відображає найрізноманітніші емоції людини. Напевно кожен з нас хоча б раз у день посміхається і сміється, коли бачить щось забавне, жартує чи зустрічає близького друга. Але 50-річна Тесс Кристиани розповідається, що вона не виявляє подібні чином свої позитивні емоції з 10-річного віку. Невже це можливо? Що це: психічний розлад, наслідок сильного стресу або усвідомлений вибір жінки?

Життя без усмішки

Багато хто сприймають Тесс, як дивну жінку, адже не розуміють, як можна слухати жарти, дивитися комедії і спілкуватися з дорогими серцю людьми без прояву позитивних емоцій, тобто без посмішки.

До того ж така звичка може дезорієнтувати дітей, адже вони тонко сприймають прояв емоцій дорослої людини. Але героїня історії не звертає уваги на уїдливі коментарі оточуючих, адже її багаторічна звичка дуже допомогла їй досягти бажаного ефекту.

Відмовою від посмішок жінка мріяла запобігти старіння шкіри, і, схоже, їй вдалося це зробити. Сама Тесс зізнається, що вона ніколи не робила ін’єкції ботоксу і не використовувала креми проти зморшок.

Остання посмішка

Останній раз Тесс посміхнулася у 10 років. Дівчинці зовсім не подобалося, як вона виглядала під час посмішки. Тесс імпонувала голлівудська знаменитість Марлен Дітріх, яка, незважаючи на постійне відсутність посмішки, була неймовірно чарівною, сексуальною і жіночною. Героїня історії вирішила взяти приклад з улюбленої актриси і навчилася ідеально управляти своєю мімікою. Якщо Тесс що-небудь показувалося смішним, вона лише ухмилялась або трохи приподнимала куточки рота. Така радісна подія, як народження дочки, так само не змусило жінку посміхнутися, адже всі емоції вона переживає всередині себе.

Багато психологів не схвалюють відмова від усмішок, так як вважають, що у людини, переважної прояв позитивних емоцій, не виробляється в достатній кількості ендорфін, гормон щастя. Однак сама Тесс запевняє, що вона відчуває себе абсолютно щасливою жінкою.