Чоловік зробив для себе затишне житло у давній печері

526

14.05.2018

Напевно багато зайняті люди хотіли б провести мінімум 1 день свого життя далеко від цивілізації. А ось Анджело Мастропьетро вирішив втекти від галасливого світу в печеру, якій приблизно 250 мільйонів років. Чоловік облаштував своє житло так, що тепер воно мало чим відрізняється від затишного будинку з якісним і стильним ремонтом.

Діагноз

У 2007 році лікарі діагностували у героя історії розсіяний склероз. На деякий час молодий британець впав у депресію. Але одного разу він усвідомив, що хоче провести своє життя в тиші, самоті і затишку. Житель Вустерширу знав про давній печері ще з 1999-го року – одного разу він і його друзі під час велопрогулянки потрапили під сильну зливу і вирішили знайти притулок у печері. 300 років поспіль вона експлуатувалася як житло, але приблизно з 1940-го року тут ніхто не мешкав. Анджело придбав печеру за 62 тисячі фунтів стерлінгів. Ще 100 тисяч фунтів стерлінгів чоловікові знадобилося на облаштування житла. Переобладнання печери в житловий будинок є надскладним завданням. Але Анджело взявся за справу з величезним ентузіазмом. І ось те, що у нього вийшло.

А це спальня господаря будинку. Містер Мастропьетро має можливість відпочивати в повній тиші.

Неможливо не відзначити розкіш і оригінальність цієї вітальні.

Господар печери волів білий колір інтер’єру.

Стіни санвузла прикрашені галькою.

На цьому фото Анджело лежить у ванній, яку довелося перетворити в душову. Прийом ванни – дуже складне завдання для господаря незвичайного житла, так як воду для наповнення ємності потрібно дуже довго гріти.

Ось так виглядає кухня.

Всі вікна печери засклені, завдяки чому в денний час будинок залитий сонячним світлом.

Комунікації

Вода надходить в помешкання зі свердловини глибиною 80 метрів. Незважаючи на бажання втекти від цивілізації, Анджело не захотів відмовлятися від Інтернету, електрики і водопроводу.

Про проект героя історії знають багато британців, так як будинок-печеру показали по телебаченню. Ідея Анджело нікого не залишила байдужим.