Через рідкісної патології юна мешканка Великобританії перетворюється на героїню фільму жахів

478

25.04.2018

17-річна Марні Харві – симпатична дівчина з Великобританії. Важко уявити, що практично щодня вона перетворюється в подобу персонажа з фільму жахів, адже через рідкісного захворювання її очі, вуха і ніс рясно кровоточать (фото не для слабонервних!).

Щось дивне

Хвороба почала виявляти себе, коли Марні було 14 років: прокинувшись вранці, дівчина виявила на своїй подушці бризки крові. Разом з мамою героїня історії пішла до лікаря, але фахівець не зміг поставити точний діагноз, а лише порекомендував Марні лікувальну дієту. Але стан дівчини поступово почало погіршуватися. Марні страждала від постійних головних болів, а ось півроку тому з героїнею історії почало відбуватися щось страшне і незрозуміле: з очей, вух і носа рясно сочилася кров. Рідше кровотечі спостерігалися під нігтями, на шкірі голови і під язиком.

Цей неприємний, що супроводжується сильним болем, симптом дівчина відчуває і сьогодні. Рідкісне захворювання не дозволяє Таємничої дівчини (таке прізвисько Марні отримала від лікарів) надовго виходити з дому.

Випробування хворобою

Лікарі, які обстежили Марні, спершу думали, що їх молодий пацієнтки є сильна алергічна реакція на деякі продукти харчування, тому порадили їй виключити з раціону цукор, молочні продукти, глютен, пшеницю і шоколад.

Але лікувальна дієта була безрезультатною. Фахівці почали підозрювати у Марні пухлина головного мозку. Однак результати медичних досліджень показали, що у дівчини немає онкологічної хвороби. Також, завдяки проведенню численних обстежень, вдалося з’ясувати, що у Марні немає ніяких захворювань крові, головного мозку, ендокринної системи, а також тих органів, які практично кожен день кровоточать. Часто лікарі призводять до дівчини студентів, щоб учні ознайомилися з людиною, що має загадкове захворювання.

Один хлопець припустив, що у Марні утворилися стигмати (болючі криваві рани, що відкриваються на тілах деяких католицьких подвижників, що вказують на місця розташування ран розіп’ятого Ісуса Христа). Але дівчина таку версію відкидає, так як вона і її сім’я не є віруючими людьми.

Схожі випадки

Стурбовані станом дочки батьки почали наполегливо шукати інформацію про людей, що мають схожу патологію. Виявилося, що в світі проживає всього 2 людини, які страждають постійними безпричинними кровотечами. Так у США живе якийсь Калвино Інман, який тричі в день плаче кривавими сльозами. Але у цього хлопця є точний діагноз – гемолакрия (виділення крові зі сльозами). У 2008 році в Індії було зафіксовано випадок, коли 13-річна дівчинка-підліток також плакала кров’ю і страждала рясними кровотечами при дрібних порізах шкіри. У індіанки була діагностована погана згортання крові. Але ці обидва випадки не мають нічого спільного з історією Марні, адже 17-річна британка абсолютно здорова.

Нині сім’я Марні сподівається на те, що скоро їх дочки буде поставлений точний діагноз, який дозволив би почати адекватну терапію. Зараз дівчина практично не виходить з дому, а з друзями спілкується по Інтернету.