Будь звіряток тримають в будинках різних країн світу?

765

09.11.2017

Напевно кожен любитель тварин хоча б раз у житті замислювався про те, яке це тримати вдома восьминога або єнота. У країнах колишнього СРСР прийнято заводити собак, котів, рибок, гризунів і деяких пернатих. Тому варто розглянути, які тварини мешкають в сім’ях, які проживають за кордоном.

Індія

Багато жителів Індії віддають перевагу мангустам.

Ці звірки швидко прив’язуються до господарів, підпорядковуються їм та демонструють поведінку вихованого вихованця.

США

Утримувати в цій країні будинки скунса – дуже модно. Таке тварина ласкаве, слухняне і красиве. Скунси атакують ворога смердючим зброєю, але їх заводчики стверджують, що в умовах неволі тварини не користуються ним.

Екзотично виглядає мурахоїда нерідко можна зустріти в будинках американців.

Забавне тварина швидко звикає до своєї клички і моментально реагує на неї. Проживають в домашніх умовах мурахоїди не їдять термітів і мурах –вихованці харчуються свіжими овочами та фруктами.

Китай

Цвіркун – улюблене комаха китайців. Ще з XII століття в Китаї були популярними змагання цвіркунів – перемагало комаха, чий спів було найгучнішим і дзвінким. Нині такі змагання не проводяться, але кожен бажаючий може за 25 центів придбати цвіркуна і клітку для його змісту.

Китайці також обожнюють співочих птахів. Вранці в парках населених пунктів Китаю можна побачити людей, выгуливающих своїх пернатих улюбленців.

У той час як собаку вигулюють на повідку, пташку саджають в клітку і носять її на свіжому ранковому повітрі.

Японія

У Країні висхідного сонця люблять тримати вдома екзотичних живих істот. Прикладом цього є аксолотль – личинка амбистомы. Придбати тварину можна у деяких мексиканців, які проживають на території Японії.

Торгівля аксотолями офіційно заборонена, тому купити екзотичного вихованця досить непросто. Аксотолей містять в акваріумах з особливими умовами, адже личинка не повинна перетворитися на дорослу особину. Також багато японці тримають у себе вдома жуків-носорогів.

Великобританія

У цій країні заводять африканських карликових їжаків. Коштує такий вихованець близько 300 доларів.

Їжачок нормально адаптується до домашніх умов, не пахне і швидко звикає до господарів.

Франція

У Франції завоювала народну любов фретка – домашній тхір. Тварина піддається дресируванню.

Також фретка служить живим аксесуаром для французьких модниць. Гнучкого і легкого тхора можна закинути собі на плече, тим самим прикрасивши наряд.

Канада

Цукровий летягу заводять багато канадці. Це тварина відносять до сумчастим.

Летяга вміє стрибати і літати при цьому в повітрі. Тварина дуже мило виглядає і проявляє невибагливість.

Індонезія

Орангутангів часто можна зустріти в індонезійських сім’ях, особливо у тих, де немає дітей.

Людиноподібні мавпи мало чим відрізняються від господарів – вони носять красиві наряди, сплять в ліжку, їдять за столом. Особливо розумні тварини допомагають прибирати в квартирі.

ПАР

Сурикат є не тільки ідеальним домашнім тваринам у цій країні, але й оберегом.

Народи Південної Африки вірять, що сурикат відлякує перевертнів і дияволів.