Блакитна Лагуна: рай знаходиться в Ісландії

587

09.06.2017

Незважаючи на новорічні свята, в зимовий час багато хто з нас мріють про тепло і релакс. У світі є унікальне місце, називається Блакитною Лагуною. Це популярний геотермальний SPA-курорт, на який з’їжджаються мільйони людей зі всього світу. Перебування в Блакитній Лагуні не тільки зміцнить здоров’я, але й збагатить Вас незабутніми враженнями.

Одне з чудес Планети

Курорт, який є символом Ісландії, знаходиться за 40 кілометрів від Рейк’явіка (столиці країни). Блакитна Лагуна ” розташована на півострові Рейкьянес, що характеризується високою вулканічною активністю і наявністю геотермальних джерел.

Їх енергія залучена не тільки в SPA-індустрію, але і в енергетичний комплекс Ісландії. Півострів Рейкьянес на 100% складається з пористої лави, крізь яку проникає морська вода. В Блакитній Лагуні вона за своїм кольором нагадує молоко.

Температура води дорівнює 40 градусів. Насолоджуватися купанням в Блакитній Лагуні можна круглий рік, хоча зими в Ісландії досить суворі.

Властивості води

Вода Блакитної Лагуни – це справжній коктейль з синьо-зелених водоростей, кварцу і морської солі.

Водойма непридатний для життєдіяльності патогенних мікробів.

Однак для людини вода Блакитної Лагуни є справжніми ліками від багатьох захворювань опорно-рухового апарату, сечостатевої та нервової системи, а також органів дихання.

Глина з дна чудесного водойми відома як цінна сировина, призначене для виготовлення косметичної продукції.