Акула-ніндзя: жах океану

470

09.11.2017

Нещодавно біля берегів Центральної Америки було виявлено жахливе істота – акула смольного чорного кольору. Вчені назвали страшну рибу «ніндзей», так як їй досить довго вдавалося ховатися від людини.

Знахідка студентів

Стаття, присвячена шокуючою рибі, опублікована в журналі Ocean Science Foundation. Студенти професора Дагласа Лонга (Каліфорнійська академія наук) вивчали океанічну фауну в лабораторії Pacific Shark Research Center.

Дівчина, що входить до складу групи дослідників, отримала право дати назву акулі. Так студентка назвала її Etmopterus benchleyi (перше слово співвідносить рибу з «чорними колючими акулами», а друге віддає данину світлої пам’яті Пітера Бенчлі, який написав, що леденить душу роман «Щелепи»).

Яка вона?

«Ніндзя» порівняно невелика риба – довжина її тулуба не перевищує 50-ти сантиметрів. Акула має спеціальні зовнішні органи, що сприяють її світіння в темряві. Страшна риба мешкає практично на кілометровій глибині і вважає за краще не виставляти себе напоказ.

З метою лову їстівних живих істот акула підпливає ближче до поверхні, але зливаючись з розсіяними променями сонця, риба стає непомітною. «Ніндзя» мешкає у східних водах Тихого Океану.