4-річного єгиптянина засудили до довічного увязнення

504

25.04.2018

Ахмед Мансун Шарара минулого тижня був засуджений до довічного ув’язнення. 4-річної дитини, як і 115-ти підсудних, які беруть участь у запеклих акціях протесту на підтримку президента Мухаммеда Мурсі, звинуватили у скоєнні численних злочинів, зокрема, кількох убивств. Владі не здалося нічого підозрілого в тому, що 2 роки тому цей малюк фізично не міг брати участь у мітингах, а тим більше влаштовувати погроми і вбивати…

Занадто молодий злочинець

У 2014 році поліція прийшла додому до хлопця з метою його арешту, однак побачивши, що дитина ще занадто малий для перебування у в’язниці, поліцейські забрали його батька. Чоловік провів за гратами 4 місяці, а після виходу на свободу переїхав разом з родиною в інше місто. Через 2 роки суд звинуватив малюка Ахмеда у вчиненні 4-х вбивств, 8-ми спроб вбивств і численних актах вандалізму.

Почувши таку інформацію, батько хлопчика виступив з благанням про допомогу в прямому ефірі на місцевому телебаченні. Емоційна мова батька змусила представників влади та суду більш детально вивчити список засуджених.

Виявляється, ім’я 4-річної дитини було внесено до нього помилково, адже суд не приділив увагу даті народження Ахмеда.

З хлопця зняли всі звинувачення, і тепер йому не загрожує проведення часу у в’язниці.