4-річний хлопчик ніколи не їв

536

13.11.2016

Важко повірити, що у світі є людина, яка в свої 4 роки не з’їв жодного шматочка або ложки їжі. Цей милий хлопчик по імені Оклі має рідкісне генетичне захворювання, яке не дозволяє йому повноцінно харчуватися. До цього в медичній практиці не було людей з такою аномалією, тому лікарі назвали її синдромом Оклі ( в честь цієї дитини).

Що сталося з дитиною?

У перші дні після появи на світ маленький Оклі шокував не тільки власних батьків, але і медперсонал: у новонародженого сталося більше 100-а епізодів блювання. Виявилося, що у хлопчика деформована гортань.

Також дитина з самого народження страждає гастро-эзофагельной рефлюксною хворобою, яка не дає повноцінно харчуватися. Лікарі встановили в животі крихти спеціальну трубку, через яку він отримує їжу.

Їжа – іграшка

В свої 4 роки Оклі не має уявлення про смак продуктів. Його дитинство проходить без цукерок, печива, морозива, але незважаючи на такі обмеження, дитина залишається веселим і життєрадісним. Хлопчик постійно грає з муляжами продуктів харчування. На Різдво Оклі отримує в подарунок солодощі, які він може тільки потримати в руках і понюхати.

Нещодавно дитини ретельно обстежили в Королівському коледжі Лондона.

Після обстеження хлопчику зробили операцію: встановили інноваційний зонд, завдяки яким організм може отримувати калорійну їжу. Однак на сьогоднішній день лікарі не знають, чим допомогти Оклі, щоб позбавити його від жахливого захворювання.