19 дітей британської сімї

464

25.04.2018

Кожна сімейна пара з особливим трепетом чекає народження спадкоємця. А от сімейство Рэкфорд з Великобританії не так давно пережила настільки хвилююча подія в 19-й раз! Самому старшому дитині багатодітних подружжя виповнилося 27 років, наймолодшому – майже місяць. Однак Рэкфорды не мають наміру відмовлятися від своїх планів про наступне поповнення в родині і мріють про 20-му малюка!

Історія сім’ї

Сью Рэкфорд, сама багатодітна мама Великобританії, знайома з чоловіком Ноелем з підліткового віку. Завагітніла Сью в 14 років, однак ні вона сама, ні її коханий навіть і не думали позбавлятися від дитини, незважаючи на такий юний вік. До речі, і хлопець, і дівчина з раннього дитинства виховувалися в прийомних сім’ях. У пари народився син, але одружитися Сью і Ноель змогли лише через 4 роки після народження дитини. Відразу ж після весілля пару чекав сюрприз – Сью завагітніла другою, і через 9 місяців на світ з’явилася донька Софі. До речі, 22-річна дівчина вже кілька років тому вийшла заміж і виховує з чоловіком 3-х дітей.

Сьогодні у Сью і Ноеля могло бути 20 дітей, проте влітку 2014-го року в родині сталося горе – пара на 23 тижні вагітності втратила сина…

Побут Рэкфордов

Найбільша багатодітна сім’я Великобританії вважається цілком забезпеченою, а все завдяки сімейному бізнесу.

Рэкфорды володіють пекарнею, яка відома смачними булочками і пирогами в їхньому місті (Морков, графство Линкашир). Батько сімейства працює в пекарні з 5 ранку до 6 вечора щодня. Старші діти активно допомагає батькові в його справі. Сью цілий день зайнята турботами про дітей. Щоб сини і дочки ходили в чистому одязі, мамі доводиться 9 разів в день завантажувати пральну машину брудною білизною. Пара в одному з інтерв’ю зізналася, що в рік на утримання дітей витрачає понад 43-х тисяч доларів.