Жива «зламана лялька» Кіра Єйтс

526

14.05.2018

У цієї 9-річної дівчинки, можливо, і було б щасливе дитинство, але вроджений синдром Аперта все перекреслив. Через вродженого захворювання малятко народилася з деформованим черепом і зрослими пальцями. Але лікарі дали Кірі шанс на нормальне життя, хоча заради цього довелося ламати кістки дівчинки і, немов пазл, складати їх у правильному порядку. За 9 років дитина переніс 14 важких операцій. Також Кіра змушена була чи не щодня відвідувати лікаря.

Особливості захворювання

У дітей з таким важким недугом спостерігаються численні патології: деформація щелепи, відсутність м’якого неба, широко розставлені очі, зрощені пальці кінцівок. Більшість людей з синдромом Аперта є розумово відсталими.

Це фото дівчинки до операції.

У перший рік життя лікарі зробили Кірі складну операцію на черепі. Після хірургічного втручання батьки дівчинки змушені були щодня показувати дочка лікаря.

В минулому році в одній з дитячих клінік Ліверпуля Кірі знову була зроблена операція, в процесі якої хірургам довелося ламати деформований череп дитини і знову його конструювати. Фрагменти кістки були скріплені металевими пластинами.

Мати і батько Кіри щиро сподіваються на те, що їх дочка отримає повноцінне життя.