Жінки з бородою: особливо мужня зовнішність представниць прекрасної статі

521

02.06.2018

Міжнародний конкурс пісні «Євробачення» в 2014 році став незабутнім, адже перемога в ньому дісталася Скінчіть Вурст, гламурної дамі з бородою. Насправді австрійська володарка естради є трансвеститом. Образ жінки з бородою шокував усю Європу, але Кончіта не перша в світі бородата жінка.

Особливий «подаруночок»

Борода у всі часи була невід’ємним атрибутом мужності. А ось жіноча шкіра повинна була бути ідеально гладкою і ніжною. Але якщо представниця прекрасної статі мала на своєму тілі або обличчі густу рослинність, вона ставала об’єктом підвищеної уваги з боку оточуючих. Нерідко бородатих жінок зображували на картинах. Наприклад, у госпіталі Тавера в іспанському місті Толедо донині зберігається робота «Портрет Магдалени Вентура з чоловіком», написана Хосе де Рібера.

У Середньовіччі борода у жінки вважалася божою карою або, навпаки… подарунком небес! Згідно з однією легендою, язичницький король Португалії мав намір видати свою дочку Вильгефорту заміж за сусідського князя-язичника. Дівчина, яка була християнкою, не бажала собі такого чоловіка, тому молила небо про порятунок. Молитви королівни були почуті, і у неї виросла густа борода. Побачивши свою мужню наречену, наречений відразу ж відмовився від створення сім’ї з нею.

Доктор Ллойд, який працює в одному з університетів Нью-Йорка, впевнений, що борода може з’явитися у жінки, яка страждає від нещасної любові. Лікарі-ендокринологи дійсно стикаються з випадками появи зайвої рослинності на обличчях пацієнток, які пережили розставання з другою половинкою. Цьому явищу є пояснення: з-за сильного стресу (а це не тільки зрада або розрив з коханим!) у жінки порушується гормональний фон, з-за чого і трапляються неприємні зміни в зовнішності.

Бородаті красуні

У XIX-XX століттях жінок з бородою можна було побачити в першу чергу на арені цирку. Прісцилла Лаутер, відома як жінка-мавпа, що прославилася на весь світ. Ця дама все своє життя присвятила виступів в цирку. Чоловік Прісцилли також мав неординарну зовнішність у нього була крокодиляча шкіра.

Анні Джонс і Софія Шульц також були відомими бородатими жінками, які виступають у цирку.

А інша дама на ім’я Хулія Пастрана була експонатом на шоу виродків.

Однак не всі бородаті жінки прагнули до слави, хоча їх не можна було не помітити. У Франції всі знали про Клементині Делейт, а в Німеччині – баронесу Сидонія де Барси.

У 2008 році у Книзі рекордів Гіннеса була зафіксована рекордна довжина жіночої бороди. Такий предмет «гордості» належить Вівіан Вілер.

Сьогодні справжньою зіркою Інтернету є Харнаам Каур, 24-річна британка.

Дівчина з початку підліткового віку страждає від синдрому полікістозних яєчників, захворювання, обумовленого збоєм у функціонуванні ендокринної і репродуктивної системи. Лише в 16 років Харнаам змогла прийняти свій незвичний спосіб.

Зараз, у свої 24 роки бородата дівчина оптимістично дивиться на життя і любить себе такою, якою вона є. Нещодавно Харнаам отримала запрошення на участь у фотозйомці, отримане від відомого у Великобританії весільного фотографа.

Дівчина відразу ж погодилася позувати в образі нареченої.