Жахлива ватна дієта, або на які заходи йдуть дівчата заради набуття стрункості

551

29.01.2016

Всім відомо, що якщо людина має наповнений шлунок, почуття голоду буде відсутній. Дівчата, які бажають знайти фігуру, врахували цю особливість організму, і винайшли ватяну дієту. Прихильниці такого режиму харчування замість традиційної їжі їдять ватні кульки, які містять 0 калорій. Але мало хто замислюється над тим, що подібна дієта таїть у собі смертельну небезпеку…

Секрет схуднення

Суть модної дієти дуже проста: людина, яка її дотримується, у день повинен з’їдати 5 ватних кульок, рясно змочених в лимонному соці.

Така трапеза сприймається прихильницями небезпечної дієти як повноцінний прийом їжі.

Крайнощі

Величезною популярністю ватна дієта користується на Заході. Дівчата, дотримують новомодну методику харчування, використовують її для обмеження добового споживання їжі. Але є ті представниці прекрасної статі, які повністю замінюють їжу ватними кульками, і все заради здобуття ідеальних параметрів тіла.

Дієта, що передбачає поїдання ватних кульок, дуже небезпечна для здоров’я: людина не тільки відчуває гострий дефіцит вітамінів і мікроелементів, але і насичує свій організм отруйними речовинами.

Бавовняні кульки для проведення косметичних процедур містять у своєму складі вибілені поліефірні волокна, багаті хімічними речовинами. Ковтання «лимонного» ватного кульки прирівнюється до вживання в їжу невеликого відрізу синтетичної тканини, щедро приправленою кислим соком. Крім того, сторонній предмет, що потрапив в організм, може привести до задухи і блокування травного тракту.