Жахи священної річки Ганг

553

09.06.2017

Слабкодухі, вразливі і брезгливые люди сміливо можуть пропускати цей матеріал. Річка Ганг для жителя Індії – священна. На її берегах люди проводять в останню путь своїх близьких, поять корів, самі п’ють воду з Гангу, чистять зуби і… ходять в туалет. Місцевим жителям нестрашні численні інфекційні захворювання, спровоковані різними мікроорганізмами, що мешкають в річці. Ці люди мають стійкий імунітет проти них.

Цінність річки

Ганг – не тільки головна річка Індії, але і втілення її давньої історії. У 2001-му році в басейні Гангу проживало близько 500 мільйонів людей. Вода цієї ріки використовується населенням у побуті. Чималий її обсяг також задіяний у промисловості країни.

Ганг має численні притоки, які відіграють важливу роль в економіці Індії. Вода використовується для зрошення земель, на яких вирощують рис, чечевицю, очерет, гірчицю, перець, кунжут, картоплю і пшеницю.

Жахи

Узбережжя річки Ганг привертає увагу туристів з усього світу. Однак пейзажі пам’ятки сподобаються далеко не всім. Річка Ганг офіційно вважається одним із найбільш забруднених водойм Землі. Сюди скидаються промислові відходи, але це ще не все… В Ганг індуси «відправляють» тіла померлих родичів і священних тварин – корів. Але при цьому місцеві люди не бачать нічого поганого в тому, щоб пити воду з Гангу, митися з її допомогою і чистити зуби.

Трупи регулярно спливають на поверхню води, чим і привертають увагу стерв’ятників.