Які картини можна створити в Paint

454

13.11.2017

Неможливо знайти людину, який умів би все, тому, якщо кожному з нас доводиться робити щось незнайоме, ми або вчимося цього, або шукаємо інші, більш прості способи досягнення мети. А ось художник і письменник Пет Хайнс, працюючи над ілюстраціями своєї чергової книги, старанно опановувала Photoshop. Проте всі старання початківця користувача популярної програми виявилися марними, тому Пет Хайнс заходився малювати ілюстрації в… Microsoft Paint. Результати праці цієї людини Вас шокують!

Диво-Paint

Так і не освоївши ази Фотошопу, Пет Хайнс почав розробляти ілюстрації до книги ‘Camp Redblood and the Essential Revenge’ в Paint.

Побачивши результати праці художника, можна навіть і не повірити, що вони дійсно створені з допомогою самого простого інструмента для редагування зображень.

Всім людям, хто сумнівається в чесності Пета Хайнса, сам же художник радить знайти його сторінку на DevianArt і ознайомитися з усіма етапами документування виконаної роботи.

Також можна завантажити всі фото ілюстрацій і розглянути їх в збільшеному масштабі.

‘Camp Redblood and the Essential Revenge’

Це твір присвячується пригод компанії підлітків в одному з літніх таборів. У книзі описується спосіб життя тінейджерів, який існував у 80-х роках. ‘Camp Redblood and the Essential Revenge’ — це книга-ужастик, оскільки за її сюжетом героям доводиться мати справу з перевертнями, монстрами та іншими страшними істотами.