Тюремна камера наркобарона в Парагваї

518

14.05.2018

У тюремній камері колонії Такумбу в одній з провінцій Парагваю співробітниками поліції були виявлено номер «Люкс» підвищеного комфорту, в якому перебував засуджений бразильський наркобарон Жарвис Шименес Паван.

«Клітка» включала в себе розкішну двоспальне ліжко з плазмовим телевізором, бігова доріжка, картинами, дороге взуття і одяг , декор на будь-який смак і колір, ванною і кухнею, і що найцікавіше — у камеру встановили конференц-зал на 10 місць.

Крім кондиціонера і ванної кімнати, в «камері-люкс» знаходилася багата колекція дисків DVD з серіалом про життя знаменитого колумбійського наркобарона Пабло Ескобара, вбитого в далекому 1993 році.

Паван маючи на свободу значний рахунок і бізнес міг собі дозволити всі радості життя, керівництву в’язниці заплатив 5 тисяч доларів, а також щотижня вносив «орендну плату» в розмірі 600 доларів.

Бразильський наркоділок користувався у тюремному закладі кримінальним авторитетом і міг дозволити собі будь-яку розкіш, так як не відчував нестачі в грошових коштах, а керівництво в’язниці виконувало всі його «побажання». Жарвис Шименес був дуже популярний серед ув’язнених! Ще б…