Тунель в нікуди: навіщо на нього було витрачено цілих 32 роки?!

436

25.04.2018

У мексиканській пустелі Мохаве є довгий тунель, створений руками однієї людини. Проходить підземний коридор крізь 2 кілометри твердих порід. «Родзинка» рукотворного тунелю полягає в тому, що він веде в нікуди…! Так навіщо ж його створення було вкладено стільки праці і часу?

Одержимість «людини-крота»

Довгий тунель був викопаний якимсь Уильями Генрі «Осликом» Шмідтом. Чоловік щодня брав у руки необхідні для пробивання твердої породи знаряддя праці і працював над реалізацією свого божевільного плану. Уяльями вважав за краще не поширюватися про те, чим він займається.

Своє дітище він називав найкоротшим шляхом, щоправда, невідомо, куди саме веде цей шлях.

Що кажуть сусіди?

«Ослика-Шмідта» вже немає в живих, але сусіди добре пам’ятають про своє незвичайному знайомому. Люди розповідають, що Уильями швидше за все мав деякі психічні розлади, чим і можна пояснити його одержимість ідеєю копати тунель в нікуди. «Дивак Шмідт» був дуже скупим людиною: його вся його одяг був подлатана мішковиною, а для лагодження взуття він використовував жерстяні банки, що залишилися від консервів. Кілька разів «Ослик» отримав важкі поранення від вибухів, оскільки не використовував довгий запал.

Що стосується самого тунелю, то він викопаний професійно, тому навряд чи Уильями не знав, що він робить. Є думка, що «Ослик» намагався таким чином дістатися до поклади руди, золота.

Але донині тунель, на викопування якого було витрачено 32 роки, овіяний різними домислами і загадками…