Ця жінка після потужного вибуху втратила ноги і очі. Її життя кардинально змінилося…

504

14.05.2018

Ханна Кемпбелл служила в Іраку. Одного разу в 2007-му році, біля будівлі, що охороняється жінкою, прогримів вибух. Ханна отримала численні важкі травми, після яких їй довелося цілих 4 роки провести в інвалідному візку –постраждалої ампутували ліву ногу. Крім того, солдатів осліпла на одне око. Проте вибух був не єдиним випробуванням для військовослужбовця. Відразу після нього Ханна потрапила під кулі снайпера і отримала одну з них в живіт (куля потрапила в матку). З-за колосального стресу жінка перенесла серцевий напад. Ймовірно, після всього цього можна було б поставити на власній повноцінного життя жирний хрест, але відважна Ханна, на щастя, не зробила цього і почала запеклу боротьбу за себе…

Складний шлях

4 роки в інвалідному візку призвели до того, що жінка сильно додала у вазі, хоча все життя вона була стрункою і підтягнутою.

Ханна отримала грошову компенсацію від Міністерства оборони. Її сума становила 380 тисяч фунтів стерлінгів. Постраждала жінка витратила більшу частину грошей на повернення до повноцінного життя. Ханне була зроблена операція по бандажуванню шлунка, після якої героїня історії легко і швидко розійшлась із зайвою вагою.

Також колишня військовослужбовець оплатила численні пластичні операції: жінці наростили волосся, зробили підтяжку живота і збільшили груди. Над особою Ханна хірурги теж якісно попрацювали – вона стала справжньою красунею. Неможливо не згадати і протезування ноги. Ця операція стала найбільш дорогої серед інших.

Після неймовірного перевтілення з Ганною сталося справжнє диво – жінка, незважаючи на серйозні пошкодження матки, завагітніла.

На початку 2014-го року героїня історії народила дівчинку!

А весь пережитий кошмар залишився позаду.