Ці хлопці вирішили звернути на себе увагу одного самим неординарним способом

502

25.04.2018

Дружба займає особливе місце в житті кожної людини. Коли хтось відчуває, що кращий друг по тим чи іншим причинам звів до мінімуму спілкування з ним, це стає приводом для смутку і кривди. 20-річний Кейран Кейбл перестав приділяти своїм друзям увагу із-за відносин з 19-річною Джесс Фергюсон, дотепні хлопці вирішили організувати щось оригінальне заради того, щоб повернути в свою компанію потонув у любові молодої людини. Але такий сюрприз оцінив би далеко не кожен…

Одного разу в пабі

Як-то Кейран прийшов в улюблений паб і вирішив випити келих пива. Виявилося, про плани молодої людини якимось чином дізналися покинуті друзі, тому вони також прийшли в заклад. Разом з хлопцями прийшли ще кілька десятків чоловіків. Всі вони були одягнені в строгі костюми. Ще б, адже вони прийшли на похорон… Кейрана. Божевільні друзі вирішили влаштувати панахиду для Кейрана, який «помер для них».

Дотепні молоді люди не полінувалися змайструвати справжнісінький труну з ініціалами одного і найняти катафалк.

Ініціатор ідеї Бен Салліван розповів, що Кейран складається у відносинах з Джесс вже 1,5 року. За весь цей час хлопець жодного разу не телефонував своїм друзям, а також ігнорував їх смс повідомлення та електронні листи. З допомогою імітації похорону ображені приятелі побажали звернути на себе увагу Кейрана.

Під час панахиди всім, хто прийшов роздавалися листівки зі словами на адресу світлої пам’яті «покійного».

Організатори церемонії не полінувалися вказати причину смерті» Кейрана. Нею виявилася сама Джес.

Оцінив гумор друзів

Що стосується самого героя історії, то він сприйняв власні похорони з гумором і від усієї душі повеселився разом з приятелями. Дівчина Кейрана також позитивно поставилася до божевільної ідеї хлопців.

Джесс зізналася, що особисто їй приємно знати про те, що у її бойфренда є друзі, які його дуже люблять.