Цей чоловік змушений весь час перебувати в клітці

453

14.05.2018

Багато людей відчувають жалість по відношенню до живих істот, які з тієї чи іншої причини перебувають у клітці. Зазвичай таким чином утримують тварин у зоопарках. Але з якоїсь причини в клітку можна посадити людину, як наприклад, цього 26-річного китайського чоловіка? Що це: жорстокість або вимушений захід?

Привернув увагу мас-медіа

Молодий чоловік на прізвище Чжан з провінції Шеньсі вже 1,5 року, немов дика тварина, живе в невеликій клітці, розташованої у дворі приватного будинку його батьків. Одного разу сусіди хлопця почули його жалібні крики про допомогу. Чжан благав випустити його на свободу. Ця жахлива історія не могла не привернути увагу місцевої преси та телебачення.

Невтішний діагноз

Коли представникам медіа випала нагода поспілкуватися з людьми, заточившими нещасного хлопця в клітку, то вони з’ясували причину такого рішення. 60-річний батько Чжана розповів, що його син все життя був замкнутим і боязким. Хлопець не міг знайомитися і спілкуватися з оточуючими, з-за чого його постійно висміювали однокласники. У підлітковому віці проблема ускладнилася: Чжан почати тікати з дому, красти і жебракувати, хоча сім’я ні в чому не потребувала. Психіатр діагностував у хлопця шизофренію. Чжана посилено лікували як традиційними, так і нетрадиційними засобами (голковколюванням).

Батьки витратили всі свої гроші на полегшення симптомом шизофренії, але дива не сталося. Протягом наступних 2-х років стан хлопця значно погіршився – його поведінка стала неадекватною. Одного разу на випрошені гроші Чжан придбав запальничку і мав намір спалити батьківський дім. Таке надзвичайна подія і змусило батька прийняти непросте рішення про розміщення чада в клітці, адже батьки розуміли, що їх вчинки психічно хворого сина можуть загрожувати безпеці оточуючих.

Місцева влада запропонувала нещасним батьків відправити свого дорослого сина в психлікарню, але Чжан категорично відмовився їхати в медустанову (він панічно боїться крапельниць і уколів). Незважаючи на всю складність ситуації, батьки молодої людини сподіваються вилікувати сина. Залишилося тільки знайти дієвий спосіб…