Страшні історії про людей, які досі не повернулися з роботи. Частина 2

474

14.05.2018

Охоронець Кертіс Пишон, програміст Лайза Грейс, комірник Брайан Каррік, співробітники буксирувальної компанії Пол Армстронг і Стівен Ломбард, а також підприємець Тревэлайн Еванс і секретар Кім Леггетт… Всіх цих людей об’єднує одне – вони пішли на роботу кілька десятків років тому і досі не повернулися. Досі про їх долю нікому нічого невідомо.

Кертіс Пишон

Цей житель штату Нью-Гемпшир 10 років працював поліцейським, однак у чоловіка діагностували розсіяний склероз, із-за якого довелося звільнитися. У 40 років Кертіс влаштувався на посаду охоронця на завод Venture Corporation. 5 липня 2000-го року чоловік працював у нічну зміну. Приблизно в 2 години ночі Кертіс подзвонив у пожежну службу, так як його авто загорілося. Прибулих пожежників насторожила не тільки неможливість з’ясування загоряння машини, але і спокій її власника. В 4 години ночі колега зауважив відсутність охоронця на службі. Поліція не могла знайти жодного сліду зниклого людини. Близькі і знайомі Кертіса розповіли, що містер Пишон страждав від сильної депресії. Було припущено, що охоронець покінчив життя самогубством, але його тіло не було знайдено. Також поліція виявила сильні пошкодження на торгових автоматах заводу, із-за чого припустила, що Кертіс міг стати жертвою злочинців. Через кілька років був заарештований колишній співробітник містера Пишона. Його звали Роберт Ейпріл. Цей чоловік зізнався в тому, що він убив охоронця, однак затвердження Роберта виявилися абсолютно безпідставними, і звинувачення були зняті. Навіть через 15 років зникнення Кертіса Пишона залишається загадкою.

Лайза Гейс

27 лютого 1989 року співробітники однієї з фірм прийшли на роботу і помітили, що службове приміщення сильно затопило. Виявилося, на робочому місці 26-річної програмістки Лайзи Гейс спрацювала система пожежогасіння. Сама дівчина на роботу не вийшла, однак і після зміни додому вона не прийшла. Під робочим столом молодої співробітниці була виявлена калюжа крові. Автомобіль та особисті речі Лайзи були знайдені в лісі за містом. Також слідчі знайшли тут закривавлений цегла. Однак у ту ж ніч, коли були виявлені криваві докази, пішов сильний дощ, який і змив всю кров.

Докази з-за цього і перестали бути такими. Головним підозрюваним став колишній співробітник компанії, де працювала зникла дівчина. Було припущено, що чоловік увірвався в зал, де працювала Лайза, і влаштував погром. Виявилося, що у підозрюваного був будинок з великою земельною ділянкою, на якій були встановлені колодязі. Дружина ймовірного злочинця розповіла, як одного разу її чоловік назвав колодязі ідеальним місцем для того, щоб сховати вбитої людини. Поліція ретельно досліджувала колодязі, але тіло дівчини так і не було знайдено. Всі звинувачення з підозрюваного були зняті.

Брайан Каррік

20 грудня 2002-го року 17-річний хлопець на ім’я Брайан відправився на роботу. Молодий чоловік обіймав посаду комірника на продуктовому ринку. Після робочої зміни Брайан не повернувся додому, а його батьки негайно взялися за пошуки сина. Після зникнення комірника один із працівників ринку помітив біля холодильника з м’ясом калюжу крові. Управитель велів негайно позбутися від неї, так як припустив, що кров потрапила на підлогу зі свіжого м’яса, нещодавно поміщеного в холодильник. Але на підлозі павільйону було ще кілька крапель крові.

В рідини і була виявлена ДНК зниклого хлопця. Через кілька років зникнення хлопця звинуватили менеджера м’ясного павільйону і одного з працівників ринку. Виявилося, що ці 2 чоловіки мали з Карриком загальна справа, пов’язана з наркотиками. Було припущено, що підозрювані вбили Брайана, так як він не повернув їм велику суму грошей. Співробітник заради пом’якшення покарання вирішив свідчити проти менеджера. Останній в 2013 році був засуджений до 26-ти років позбавлення волі. Чоловік досі наполягає на своїй невинності. Тіло зниклого хлопця досі не було знайдено.

Пол Армстронг і Стівен Ломбард

У 1993 році одна з буксирувальних компаній Каліфорнії опинилася в центрі гучного скандалу: 2 її співробітника фірми безслідно зникли. Водій бульдозера Пол Армстронг практично не спілкувався з водієм евакуатора Стівеном Ломбардом, тому навряд чи вони могли поїхати кудись разом. Дівчина Армстронга останній раз бачила коханого вранці вдома. Він повинен був зустрітися з нею в обідній час, проте на зустріч не прийшов. Містера Ломбарду останній раз бачили в обід – він приходив в офіс компанії за зарплатою. Пікап чоловіка був виявлений на одній із стоянок міста.

Ключі від машини перебували в її салоні. Власник підприємства Рендал Райт стыл головним підозрюваним в справі про зникнення чоловіків. У цієї людини було «багате» минуле. У 2009-му році колишня дружина Райта так само безвісти зникла, причому сам чоловік не спромігся повідомити про її зникнення поліції. У 1982 році в домашньому басейні втопився пасинок Рэндала, а сам чоловік у цей час спокійно спостерігав за трагедією. Однак вина містера Райта в цих 2-х жахливих подіях не була доведена. Теж саме стосується і справи про зникнення Підлоги Армстронга і Стівена Ломбарду.

Тревэлайн Еванс

Ця історія відбулася в 1990 році. 50-річна Тревэлайн, власниця невеликого антикварного магазину, зникла з робочого місця 16 червня, залишивши табличку «Повернуся через 2 хвилини». Але ці 2 хвилини тривають вже 25 років… Виявилося, що жінка вийшла в сусідній кіоск за фруктами і, імовірно, повернулася в магазин (у кошику для сміття було виявлено бананова шкірка).

Правда, те, чому вона забула зняти табличку з дверей, досі залишається загадкою. Крім того, автомобіль жінки залишився стояти на парковці, що знаходиться біля магазину. На робочому місці були виявлені особисті речі зниклої дами: 2 сумочки і куртка. За всі 25 років жінку нібито бачили за межами Великобританії, проте ця інформація не була підтверджена документально. У день зникнення Тревэлайн в магазин заходив якийсь чоловік, проте його також ніхто не знайшов після 16 червня.

Кім Леггетт

21-річна дівчина 1984 року працювала асистентом в одній з компаній міста Мерседеса (Техас). Останній раз її бачили 9 жовтня того ж року: Кім розмовляла з 2-ма незнайомцями на автостоянці. Увечері вітчим дівчини прийняв дзвінок від аноніма. Незнайомець повідомив про викрадення Кім і вимагав викуп у розмірі 25-ти тисяч доларів. Батьки дівчини сприйняли дзвінок як жарт, але коли Кім не з’явилася додому, вони почали панікувати і подзвонили в поліцію. Авто зниклої залишалося на парковці, а всі особисті речі дівчата перебували всередині його салону.

Ходили чутки, що викрадення Кім стало помстою її вітчиму-пілоту за те, що він відмовився перевозити контрабандний товар в Мексику. Незнайомців, з якими в останній раз бачили молоду жінку, так ніхто і не знайшов.