Скільки років цій дівчинці?

501

14.05.2018

Цзен Юйшань, маленька китаянка, живе у Хучжоу. Дивлячись на цю чарівну дівчинку, можна подумати, що їй приблизно 8-10 років, але це зовсім не так… Ви будете шоковані, дізнавшись, який реальний вік мініатюрної Цзен!

Кинула мама

Китаянка страждає від важкого ендокринного захворювання. Коли Цзен був поставлений діагноз, мати покинула її, і дівчинка залишилася жити з батьком. Тато й донька змушені були жебракувати, так як чоловік позбувся роботи. Однак у 2013-му році сталося страшне горе – батько Цзен помер від раку шлунка. Після смерті близької людини дівчинка змушена була утримувати себе самостійно, однак доля нарешті усміхнулася їй – Цзен прихистила одна сімейна пара. Чоловік і жінка при першому погляді на дівчинку не могли визначити стать дитини – через захворювання Цзен стала практично лисою.

Коли дівчинку обстежили лікарі, вони шокували людей, які мріють подарувати їй турботу і любов.

Відповідь

Виявилося, що крихітна Цзен народилася в 1994-му році!

На жаль, з-за свого ендокринного захворювання героїня історії демонструє відставання не тільки у фізичному, але й розумовому розвитку. Але завдяки інноваційним препаратів, лікарям вдалося скорегувати стан здоров’я Цзен. Нині її розвиток відповідає 14-річного віку.