Що потрібно знати про енергетику речей?

491

23.05.2017

Кожна сім’я має у своєму будинку велика кількість різноманітних речей. Всі вони володіють власною енергетикою, яка по-різному впливає на наше здоров’я, настрій і навіть майбутнє. Речі з негативним зарядом відповідно впливають на свого власника, тому від них необхідно якомога швидше позбуватися. Але про це докладніше…

Добре чи погано?

Старовинна ваза, намиста, виготовлені на початку XX століття, бронзова статуетка, стара книга…Здавалося б, яким чином ці предмети можуть руйнівно діяти на того, хто зберігає їх в своїй оселі, адже у них немає ні рук, ні ніг, ні знаряддя вбивства. Багато людей скептично ставляться до інформації про те, що неживі об’єкти володіють певною енергетикою. А це слід взяти до уваги! Невід’ємною характеристикою будь-якої речі є енергоінформаційна складова. Її визначає матеріал, з якого виготовлений предмет, сам творець і навіть його доля. Крім того, на енергоінформаційну складову речі сильно впливають всі попередні власники. Вважається, що найпотужніший вплив на предмет робить той чоловік, який виготовив її, тому найбільш сильною енергетикою володіють всі речі ручної роботи: статуетки, картини, глиняний посуд, вишиті серветки та інше.

Якщо творець, який працює над виробом, перебував у поганому настрої або сильно хворів у той час, його дітище також «просочиться» чимось нехорошим. Річ, в яку була вкладена любов автора, його доброзичливе настрій і оптимізм, буде приносити радість і тепло тим, кому вона дісталася. Предмети можуть мати і нейтральною енергетикою. Це стосується речей масового виробництва, виготовлених на фабриках і заводах.

Небезпечне колекціонування

Буває так, що людина бере в руки приголомшливо красиву річ, але при цьому йому стає якось не по собі: раптово охоплює незрозуміла туга, злість або навіть паніка. Якщо такий предмет знаходиться у Вашому будинку, розлучайтеся з ним без вагань. Як би не було шкода такої краси, не варто її передаровувати, якщо не хочете, щоб Ваші друзі або родичі відчули на собі згубну енергетику отриманого подарунка.

Колекціонування антикварних речей – улюблене заняття багатьох людей. Насправді воно дуже небезпечне, адже будинок захопленої людини може «збагатитися» меблями, прикрасами, посудом, картинами, витягнутими з поховань або проклятого скарбу. Нерідко антиквари купують для своєї колекції предмети, які пережили революції, війни, сімейні драми і моторошні вбивства. Але якщо людина купує для себе такі речі, вони принесуть йому проблеми зі здоров’ям, нещастя в особистому житті, на роботі і навіть смерть. Підтвердженням цього є події, що відбулися у 1991-95 роках в США і Європі. За 5 років у західних країнах при нез’ясованих обставинах померли 50 антикварів, а 20 колекціонерів старовинних речей зійшли з розуму. Так в 1991 році повісився відомий американський колекціонер Малькольм Джефферсон. У тому ж році відбулися ще 7 смертей серед любителів старовинних цінностей. З 1992 по 1995 рік в Англії загинули 17 антикварів, в Іспанії – 10, у Франції – 16, в Німеччині – 10. Всі ці події були названі співробітниками медіа «епідемією вірусу Джефферсона». Передбачається, що масова смерть колекціонерів обумовлена знахідкою археологів, захищеної потужним прокляттям. «Скарб» складався з великої кількості предметів, які, можливо, поширювалися серед завзятих антикварів. Не виключено, що колекціонери обмінювалися речами, які і «вбивали» їх самих.

Секонд-хенд

Багато людей не бажають або не можуть витрачати гроші на новий одяг, тому воліють одягатися в секонд-хендах або комісійних магазинах. Речі, що продаються у таких торгових точках, вже мають певний енергетичний заряд, оскільки надійшли у продаж від попередніх власників. Далеко не завжди така одяг використовувалася успішними людьми, які мають відмінне здоров’я і щастя в житті. У секонд-хендах часто можна купити предмети гардеробу, які належали важко хворих і померлих. Подібна одяг неодмінно додасть нового господаря негативною енергетикою.

Якщо людина не хоче змінювати свою звичку купувати одяг у секонд-хенді, він може озброїтися деякими рекомендаціями медіумів і екстрасенсів (якщо він вірить у таких!). Одяг, що був у вживанні, рекомендується спершу випрати в солоній воді, потім у проточній і після всього цього висушити на сонці. Також варто довіряти власним відчуттям. Якщо Ви наділи річ і відчули радість, бадьорість і умиротворення, ймовірно, Вам пощастило з покупкою.

Як бути з подарунками

Практично кожному з нас доводиться спілкуватися з недоброзичливо налаштованими по відношенню до нас самим людьми. Якщо людина, що бажає Вам зла, подарував Вам якусь річ, не варто користуватися нею, адже нічого, крім негативу, вона не принесе. Подарунок, отриманий від недоброзичливця, слід викинути в сміття, здати в комісійний магазин або продати по оголошенню. Передаровувати такі речі, особливо близьким людям, не можна.