Самий некрасивий чоловік Уганди

516

14.05.2018

Годфрі Багума визнаний самим потворним чоловіком Уганди. Однак це не завадило йому 2 рази одружитися і стати батьком 8-ми дітей (2-е народилися в першому шлюбі, 6-ро – у другому)! В цьому році Годфрі виповниться 48 років, а його дружині Кейт Номанды – 31 рік.

Дивне захворювання

Найпотворніший угандієць страждає від невідомого науці захворювання, яке і обезобразило його обличчя.

До 2002 року Годфрі працював шевцем. Одного разу він вирішив взяти участь у конкурсі на звання самого некрасивого чоловіка країни. Насамперед Годфрі сподівався отримати великий грошовий приз, який зміг би допомогти його родині поліпшити матеріальне становище.

Крутий поворот

Негарному чоловікові дійсно вдалося здобути перемогу у змаганні.

Годфрі вирішив кардинально змінити своє життя і вирішив будувати музичну кар’єру. Угандієць став співаком.

Проте в особистому житті чоловіка настала чорна смуга – він дізнався про те, що дружина зраджує йому. Через деякий час Годфрі познайомився зі своєю нинішньою дружиною Кейт. Чоловікові довелося довго доглядати за дівчиною, перш ніж вона погодилася створити з ним сім’ю. Кейт завагітніла, проте за 3 місяці до народження первістка пішла від Годфрі. Незадовго до пологів кохана повернулася до свого непривлекательному чоловікові, і в 2013 році пара розписалася.

З тих пір Кейт жодного разу не пошкодувала про те, що погодилася вийти заміж за Годфрі. Молода жінка вважає, що зовнішність і гроші не є головними складовими щасливих відносин. Нині містер Багума добре забезпечує свою родину, і в цьому йому допомагають часті виступи на сцені, а також виконання комедійних номерів в жанрі stand-up.