Самі дивні і лякаючі традиції, повязані з народженням дитини

551

09.06.2017

Поява дитини в родині – це, напевно, саме знаменна подія у житті люблячих чоловіки і жінки. Зазвичай новоспечені батьки влаштовують на честь своєї дитини свято і запрошують до себе близьких друзів і родичів. Проте в деяких країнах торжество, присвячене народженню нової людини, не обмежується подарунками та застіллям. Пропонуємо Вам ознайомитися з самими дивними і страшними ритуалами, проведеними в честь появи малюка.

Ірландія

Невелика передісторія: ірландські молодята після весілля зберігають у себе вдома верхівку святкового торта. Коли у подружжя народжується малюк, цей шматочок весільного частування занурюється в віскі, а його крихти висипаються на дитячий лоб.

Але цим ірландці вирішили не обмежуватися – під час хрещення вони виливають на голову дитини…шампанське!

Балі

До 210-го дня від народження балійскім дітям, згідно з традицією, не можна торкатися ногами землі. Вважається, що кожна дитина є божественним створінням, але коли дитина торкнеться ногою землі, то це буде означати, що він став земним людиною.

Єгипет

На 7-й день після появи на світ сина або дочки єгипетські батьки влаштовують незвичайний ритуал. Насамперед немовляти загортають у білу простирадло і кладуть його в широке решето. Мати акуратно трясе малюка, так як вірить, що подібний прийом допомагає новому чоловічкові краще адаптуватися до світу, в який він прийшов. Потім розстеляють на підлозі ковдру і кладуть під нього ніж.

Малюка укладають на це ковдра для того, щоб ніж, що знаходиться під ним, вберіг новонародженого від злих духів. В цей же час близькі друзі і родичі сім’ї розсипають навкруги винуватця торжества монети і зерно, а також обдаровують його приготованими подарунками. Останній етап ритуалу – це вибір імені. Його проводить мати немовляти. Жінка бере 7 свічок, придумує для кожної ім’я і запалює. Та, яка буде горіти довше за всіх, і вкаже ім’я малюка.

Нігерія

Нігерійським жінкам з бідних сімей можна тільки поспівчувати, адже вони змушені народжувати у самоті. На допомогу майбутні мами можуть розраховувати тільки після розродження.

Пологи протікають без супроводу медиків, дуже небезпечні не тільки для дитини, але і для самої матері. Ця жахливо нелюдська традиція не могла не привернути увагу міжнародних благодійних організацій. Нині волонтери приїжджають у віддалені жебраки райони Нігерії і допомагають вагітним жінкам благополучно впоратися з таким непростим завданням, як пологи.

Гватемала

В цій спекотній країні Центральної Америки молоді матусі стикаються з такими проблемами як сонячний удар і пітниця у новонародженого. Для захисту своїх чад від подібних неприємностей жінки влаштовують їм крижану ванну. Малюків менше, ніж на хвилину, опускають по шию в холодну воду. Зрозуміло, діти жахливо кричать під час екстремальної процедури, але миттю засинають після неї.

Мавританія

Клімат Мавританії дуже сухий і спекотний, оскільки країна знаходиться в Цукрі.

Тут проживає народ під назвою Українська. У нього є досить дивна традиція, пов’язана з маленькими дітьми: для того, щоб дитина виросла розумною і людяним, у нього плюють, причому багаторазово і рясно.

Японія

Після пологів акушери віддають японської матері дерев’яний ящик, в якому зберігається пуповина новонародженого.

Коробку з «скарбом» сім’я зберігає у себе вдома. Вважається, що пуповина на все життя забезпечить міцний зв’язок матері і дитини.

Китай

У цій густонаселеній країні світу проживає народ Манчу. Він відомий своєю дивною і, як багатьом може здатися, аморальної традицією, асоціюється з появою дитини на світ. У знак вираження своєї любові батьки дівчаток гладять дочкам геніталії. Новонародженим хлопчикам надають оральну стимуляцію зовнішній статевих органів. Найцікавішим є те, що народ Манчу негативно ставиться до поцілунків, так як вважає їх виявом сексуального збочення!

Пакистан

Вагітних жінок, які проживають в провінції Калаш, також, як і жебраків мешканок Нігерії, чекають самостійні пологи.

Будь-яка породілля вважається тут нечистою, тому напередодні появи дитини на світ її відправляють у спеціальний заклад міста Бесленея. Однак майбутній мамі може бути надана допомога жінки, яка переживає період менструації, вважається брудом і пороком.

Індія, Ямайка, Китай

У деяких регіонах цих країн новоспечені матері з’їдають плаценту, що залишилася після пологів, причому роблять вони це за рекомендацією лікарів. Місцеві медики впевнені, що такий прийом допоможе жінкам вберегтися від післяпологової депресії.

Але вчені не поділяють таку точку зору, адже сира плацента буквально кишить хвороботворними організмами, які можуть викликати значне погіршення стану здоров’я людини, полакомившегося даними стравою.