Пятерняшки Діон: слава не врятувала сестер від трагічної долі

619

09.06.2017

В цьому році відомим канадським патерняшкам виповнилося б 82 роки. Сестри Діон народилися 28 травня 1934 року. З самого першого дня життя дівчинки стали об’єктом уваги для всієї країни, яка в майбутньому на них заробляла величезні суми грошей. Але пятерняшкам судилося стати самими знаменитими, і в теж час найбільш нещасливими однояйцевыми близнюками в історії людства…

600-грамові діти

Аннет, Марі, Емілі, Івонн і Сесіль народилися в малозабезпеченій фермерській сім’ї, яка на той час вже ростила 3-х спадкоємців. Сім’я жила на фермі, без води і електрики. Мати дівчаток підозрювала, що в ній розвиваються кілька малюків, однак жінка не могла і подумати, що у неї народяться пятерняшки. Пологи почалися на 7-му місяці, тому діти з’явилися на світ недоношеними.

Вага однієї новонародженої дівчинки не перевищував 600-та грамів. Дівчаток загорнули в теплі ковдри. Кожні 2 години дітей годували сумішшю з кукурудзяного сиропу, коров’ячого молока і води. Лікарі навіть не сумнівалися в тому, що малюка не виживуть, тому порекомендували батькам негайно охрестити дочок. Але сталося диво – всі малятка зміцніли і почали набирати вагу! За кілька днів новину про народження пятерняшек облетіла всю Канаду.

Рання слава

Коли сестрам виповнилося півроку, їх батько захотів негайно показати дочок публіці. Для цього він повіз маляток на Всесвітню виставку в Чикаго. До організації заходу долучилися і канадські влади, які дуже зацікавилися пятерняшками. Для дівчаток був споруджений спеціальний павільйон, оснащений широкими вікнами. Тут діти прожили з 1935го по 1943-й рік! Щодня сестри Діон привертали до себе увагу кількох тисяч роззяв. Так за 8 років на маляток прийшло подивитися близько 3-х мільйонів людей! Кожен бажаючий міг придбати пам’ятний сувенір. Варто відзначити, що уряд Канади запрацювало ціле стан на реалізацію товарів з зображенням крихт. Однак батьків сестер Діон не бентежило те, що їх маленькі діти перетворилися на спосіб заробітку грошей…

Пятерняшки стали справжнім культом: про них було знято кілька фільмів. Фотографії чарівних дівчаток використовувалися виробниками дитячих товарів в якості потужної реклами.

Ізоляція

Незважаючи на успіх, наявність тисяч іграшок і модних речей, життя сестер складно було назвати веселим і щасливим. Діти жили без своєї сім’ї (мами, тата, братів і сестер) і не мали можливості спілкуватися з однолітками.

Коли пятерняшкам виповнилося 9 років, канадські влади подарували сімейства Діон величезний будинок, і це означало, що батьки і їхні старші діти, нарешті, можуть жити разом з малечею. На жаль, легендарні дівчинки не могли змиритися з новим способом життя.

Старші брати та сестри не сприймали пятерняшек як близьких родичок. Батьки також не відчували задоволення від спілкування з дочками, тому в 16 років було прийнято рішення дівчаток віддати в інтернат.

Самітниці

На жаль, життя в людському зоопарку, відсутність батьківської любові і спілкування наклали на психіку сестер Діон величезний відбиток. Однак пятерняшки продовжували бути на публіці: в основному знімалися в рекламних роликах.

Після 18-го Дня народження Аннет, Марі, Емілі, Івонн і Сесіль відмовилися від спілкування зі своєю сім’єю. Дівчата зненавиділи батьків за те, що вони наживалися на них.

Трагедія Дионов

2 сестри з пятерняшек живі досі. Однак доля інших дівчат була трагічною: Емілі загинула в 20 років після відходу в монастир, Марі померла 30 років. Сесіль народила близнюків, але один малюк не вижив. Івонн, як і Емілі пішла в монастир, однак зрозуміла, що чернече життя – не для неї. Все життя дівчина провела в самоті. Незважаючи на свою скритність, сестри відмінно ладнали один з одним і болісно переживали розставання.

Дорослі пятерняшки подали в суд на уряд Канади. Сестрам була виплачена компенсація в розмірі 4-х мільйонів доларів. Проте навіть така сума не дозволила виправити загублені життя знаменитих близнят.

Автобіографія сестер Діон вийшла в жовтні 1992-го року.